Smartwatch Apple Watch SE (2023) GPS 40mm Starlight Aluminium Case with Starlight Sport Band - M/L (MR9V3)

Dodaj opinię

Kod:  396318297

Smartwatch Apple Watch SE (2023) GPS 40mm Starlight Aluminium Case with Starlight Sport Band - M/L (MR9V3)

Dodaj opinię

Kod:  396318297

1 197,00

Dostępny

2

Gwarancja. 12 miesięcy 

Opis

Zdrowy skok naprzód
Twoi niezbędni towarzysze są teraz jeszcze silniejsi. Wykrywanie kolizji, aby uzyskać pomoc w nagłych wypadkach. Etapy snu, aby lepiej zrozumieć swój sen. I nowe sposoby na trening z ulepszoną aplikacją Workout. Przyszłość opieki zdrowotnej nigdy nie wyglądała tak pięknie.

Tych dobrych. I zmuszone, by tak pozostało
Zawsze włączony wyświetlacz Retina. Zobacz wszystko. Wszystko w zasięgu ręki. Dzięki jasnemu ekranowi Always-On szczegółowe tarcze zegarka wyglądają oszałamiająco i są łatwe do odczytania, nawet po odłożeniu ręki. Duży wyświetlacz pomieści wszystkie Twoje ulubione zadania i sprawi, że stukanie, pisanie i przesuwanie palcem będzie dziecinnie proste.

Mocniejszy niż mocny
Te same innowacje, które sprawiły, że wyświetlacz Always-On jest piękny od krawędzi do krawędzi, sprawiają, że jest on niezwykle wytrzymały. Gruby przedni kryształ, mocna geometria i płaska podstawa sprawiają, że jest on odporny na pęknięcia.

Urządzenie do spania
Aplikacja Sleep nie tylko śledzi czas snu. Pokazuje, ile czasu spędziłeś w fazie REM, snu podstawowego lub głębokiego, a także czas, w którym byłeś w stanie się obudzić.

Mamy nadzieję, że nigdy nie będziesz musiał wprowadzać innowacji
Przedstawiamy wykrywanie wypadków. Po raz pierwszy Apple Watch może wykryć poważny wypadek samochodowy. Po wykryciu wypadku funkcja Crash Detection może automatycznie połączyć użytkownika ze służbami ratunkowymi, podać dyspozytorom jego lokalizację i powiadomić kontakty alarmowe. Crash Detection wykorzystuje połączoną moc ulepszonego 3-osiowego żyroskopu i nowego akcelerometru g-force, który ma najbardziej dynamiczny zakres spośród wszystkich smartwatchy. Wykorzystuje również mikrofon, barometr, GPS i zaawansowany algorytm fuzji czujników wyszkolony na podstawie ponad 1 miliona godzin rzeczywistych danych dotyczących jazdy i wypadków, aby określić, czy miałeś poważny wypadek.

Nowe sposoby na trening
Osiągnij swój najlepszy wynik. Przysiady, spinning, step, cokolwiek - Apple Watch ma dla Ciebie ulepszoną aplikację Trening. A dzięki nowym trybom widoku treningu możesz zobaczyć bardziej zaawansowane wskaźniki na pierwszy rzut oka, takie jak strefy tętna i spersonalizowane interwały, które pomogą Ci pozostać silnym.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.