Endoskop Tracer HardWire 5M 8MM LED WiFi (TRAKAM46628)

Dodaj opinię

Kod:  399404766

Marka
Tracer
Artykuł
TRAKAM46628
Kraj rejestracji marki
  • Chiny

Endoskop Tracer HardWire 5M 8MM LED WiFi (TRAKAM46628)

Dodaj opinię

Kod:  399404766

129,00

Dostępny

Gwarancja. 12 miesięcy 

Opis

Uniwersalna kamera endoskopowa Tracer HardWire USB idealnie sprawdza się w każdej sytuacji, w której wymagana jest inspekcja/dostęp do trudno dostępnych miejsc, takich jak rury kanalizacyjne, otwory wentylacyjne, maszyny, silniki, pojazdy itp. dzięki 6 diodom LED (z możliwością regulacji natężenia światła) możesz zrobić zdjęcie lub nagrać film i zapisać go na swoim telefonie/komputerze.

Dzięki połączeniu Wi-Fi możesz wyświetlać obraz i sterować nim bezprzewodowo z poziomu ekranu smartfona, co ułatwia sterowanie telefonem i kamerą monitoringu oraz pozwala na niezależne sterowanie nimi. Urządzenie zasilane jest z wbudowanego akumulatora litowego 3,7 V 500 mAh.

Sztywny kabel wideo o długości 5 metrów umożliwi wejście do kamery monitoringu w dowolnym kierunku, bez efektu „przesuwania się obiektywu”. W przeciwieństwie do elastycznych przewodów, możesz dostosować kształt tego kabla, aby włożyć go w ciasne miejsca i wyświetlić obraz dokładnie tego miejsca na monitorze lub ekranie smartfona.

Dzięki specjalnemu oprogramowaniu endoskop umożliwia przeglądanie i rejestrację obrazów na komputerze lub telefonie poprzez połączenie przewodowe za pomocą portu USB, a także bezprzewodowo na tablecie lub smartfonie, zarówno z systemem operacyjnym Android, jak i iOS.

Zestaw wymiennych końcówek (haczyk, magnes, lusterko) pozwoli nie tylko oglądać, ale także chwytać przedmioty z najciaśniejszych zakamarków, a nasadka zaciskowa umożliwi pracę z obiektywem pod wodą!

Specyfikacja

Długość kabla kamery
Średnica głowicy kamery
Podświetlenie aparatu
Pokazywanie obrazu
Kraj producent
  • Chiny
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Kiepsko
  • Słabo
  • Dobrze
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.