Dron DJI Mini 3 (CP.MA.00000582.01)

Dodaj opinię

Kod:  399920004

Dron DJI Mini 3 (CP.MA.00000582.01)

Dodaj opinię

Kod:  399920004

1 799,00

Dostępny

Prezenty dla całej rodziny w jednej paczce Smartfony, smartwatche, smart TV. Smart wybór prezentów w Rozetka.pl! Zamów już teraz!

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

DJI Mini 3 to kompaktowy, ultralekki dron z kamerą stworzony z myślą o przygodach. Ma wydłużony czas pracy na baterii, szczegółowe wideo 4K HDR i fajne funkcje, takie jak True Vertical Shooting do zdjęć zoptymalizowanych pod kątem mediów społecznościowych. Niezależnie od tego, czy kręcisz epicką wycieczkę, czy po prostu dzień na własnym podwórku, Mini 3 jest gotowy na ten moment.

Zabierz emocje ze sobą
Dzięki kompaktowej konstrukcji i wadze mniejszej niż 249 g DJI Mini 3 jest gotowy do pracy.

Nagrywaj w oszałamiającej rozdzielczości 4K HDR z realistycznymi kolorami zarówno w dzień, jak i w nocy.
Kamera Mini 3 jest wyposażona w matrycę CMOS 1/1.3 cala z podwójnym natywnym ISO i wbudowaną technologią HDR. Uchwyć światła i cienie w ciągu dnia, aby uzyskać bardziej szczegółowe efekty wizualne z większą głębią. Rób ostre i jasne zdjęcia, nawet gdy dzień zamienia się w noc.

Wszystko tkwi w szczegółach
Przysłona f/1.7 aparatu i większe piksele 2.4 4 w 1 rejestrują ostre szczegóły i tworzą wyjątkowe obrazy nawet w warunkach słabego oświetlenia. A dzięki 4-krotnemu zbliżeniu możesz eksplorować dalej i badać lokalizacje przed zrobieniem zdjęcia.

Poziomy i pionowy
Oba są epickie
Niezależnie od tego, czy jest to wysokie drzewo, czy wysoki budynek, komponuj ujęcia z większą elastycznością i trzymaj wszystko w kadrze.
Innowacyjna konstrukcja gimbala daje kamerze większe możliwości dzięki dużemu kątowi nachylenia. A dzięki szybkiemu przełączeniu na prawdziwie pionowe fotografowanie nawet przypadkowe ujęcia będą imponujące i gotowe do oglądania.

Maksymalny zwrot, minimalny wysiłek
Wykonuj zaawansowane ujęcia w ciągu kilku sekund za jednym dotknięciem dzięki QuickShots, takim jak Dronie, Circle, Helix, Rocket i Boomerang. Możesz wysłać wyniki na swoje urządzenie mobilne, aby zapisać je lub udostępnić równie szybko dzięki funkcji QuickTransfer.

Połączenie bezprzewodowe, szybkie wyjście
Obsługuje bezpośrednie połączenie Wi-Fi, dzięki czemu możesz szybko edytować i tworzyć atrakcyjne filmy jednym dotknięciem. Oszczędzaj pamięć swojego smartfona, nie pobierając materiału.

Różnorodne wzory powietrzne, ekscytujące kreacje
LightCut zapewnia szeroką gamę szablonów kreatywnych treści lotniczych, takich jak dynamiczne pochylenie i przesunięcie. Szablony dostosowują się zarówno do orientacji poziomej, jak i pionowej, zapewniając imponujące wyniki, które są gotowe do udostępnienia

Większa kontrola, większe bezpieczeństwo
Maksymalny poziom odporności na wiatr o prędkości 5 (10.7 m/s)

Wyposażony w cyfrową transmisję wideo DJI O2, Mini 3 ma potężną funkcję przeciwzakłóceniową i maksymalny zasięg transmisji 10 km, co pozwala eksplorować i nagrywać z większą wyrazistością.

Zobacz wszystko
Zobacz więcej z każdym lotem. Panorama obsługuje zdjęcia szerokokątne Sphere, 180° i panoramiczne, pakując w każdą klatkę zawrotną gamę scenerii.

To naprawdę takie proste
Latanie nigdy nie było łatwiejsze dzięki DJI Mini 3. Niezliczone, łatwe w użyciu, inteligentne funkcje pozwolą Ci od razu rozpocząć pracę.

Automatyczny start
Funkcja automatycznego startu pomaga rozpocząć podróż od lotu.

RTH
Funkcja Return to Home (RTH) obejmuje Smart RTH, Low Battery RTH i Failsafe RTH. To instruuje drona, aby automatycznie wracał do punktu startowego w sytuacjach takich jak utrata sygnału lub niski poziom naładowania baterii.

Dokładne targetowanie
Quadcopter łączy GNSS z czujnikiem skierowanym w dół i na podczerwień, zapewniając stabilne i precyzyjne zawisanie, dzięki czemu możesz latać z pewnością.

Odświeżenie DJI Care
Zapewnia kompleksowe rozwiązania w przypadku przypadkowych uszkodzeń i liczne wyjątkowe korzyści. Ciesz się beztroskim lotem i pewniejszą kreacją.

Specyfikacja

Długość
  • 251 mm
Rozmiar
Maksymalna prędkość, km/godz
  • 57.6
Wysokość
  • 72 mm
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Kiepsko
  • Słabo
  • Dobrze
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.