Gra XOne/XSX Endless Dungeon Day One Edition (Blu-ray płyta) (5055277050239)

Dodaj opinię

Kod:  401325162

ENDLESS Dungeon - to wyjątkowe połączenie roguelike, taktycznej akcji i obrony wieży, osadzone w wielokrotnie nagradzanym uniwersum ENDLESS. Eksploruj opuszczoną stację kosmiczną, przemierzaj ją samotnie lub ze znajomymi w trybie współpracy, zrekrutuj drużynę ocalałych i chroń swój kryształ przed niekończącymi się falami potworów... lub zgiń próbując, załaduj ponownie i spróbuj ponownie.

Gra XOne/XSX Endless Dungeon Day One Edition (Blu-ray płyta) (5055277050239)

Dodaj opinię

Kod:  401325162

159,90

Dostępny

Gwarancja. Zwrot towaru w ciągu 30 dni 

Opis

Mamy wieżyczki i mamy broń.

Utknąłeś na opuszczonej stacji kosmicznej pełnej potworów i tajemnic. Aby się wydostać, musisz dostać się do Rdzenia, ale nie możesz tego zrobić bez Kryształowego Bota. To wrzeszczące stworzenie jest kluczem do przetrwania w generowanych proceduralnie pokojach kosmicznych ruin. Niestety to także krucha dusza i każdy potwór w tym miejscu chce mieć jej kawałek. Będziesz musiał szybko myśleć, dobrze planować, ustawiać wieżyczki, a potem... fajerwerki! Błędy, boty i plamy nie cofną się przed niczym, aby zamienić ciebie i ten kryształ w pył i gruz. Dzięki dużemu wyborowi broni i wież odpowiedni sprzęt będzie czynnikiem decydującym o życiu i śmierci.

Jeździj sam lub z przyjaciółmi

Możesz stawić czoła okropnościom Stacji w pojedynkę lub połączyć siły w trybie współpracy dla 3 graczy. Po zmobilizowaniu jednostki zaplanuj swoje działania. Wybieraj spośród szerokiej gamy broni: od miotaczy ognia po zatrutych snajperów. Kiedy będziesz gotowy, wejdź na stację, aby ukończyć misję postaci, spróbować uciec lub po prostu zaszaleć z miejscowymi. Prawdopodobnie zginiesz, próbując, ale hej, tak właśnie jest w tym kosmicznym lochu!

Zbierz swój lekkomyślny oddział

Przygotuj się na spotkanie kolorowych bohaterów, którzy dążą do jednego celu: wydostania się z piekła! Każdy z nich wnosi do gry swoje własne karty. Należą do nich wytrzymały Bunkier, który pochłania obrażenia, ognisty Blaze, który lubi wysadzać rzeczy w powietrze, oraz Grzyb, który leczy swoich towarzyszy z drużyny „niesamowitymi” kadzidłkami. Wybierz swoich bohaterów, aby stworzyć zespół odpowiedni dla Ciebie. Kiedy je poznasz, dowiesz się, że każdy z nich ma swoje szczególne motywy i tajemnice...

Potwory, niebezpieczeństwa, tajemnice i skarby, o mój Boże!

Ucieczka oznacza pokonanie wszystkich niebezpieczeństw na Stacji. Tak wszystko. Zabójcze roboty, bezlitosne potwory, łupy i ogromne bestie czekają na Ciebie na każdym kroku. Im głębiej zagłębisz się w tę stertę złomu, tym więcej dowiesz się o jej tragicznej historii. Dlaczego Stacja wciąga każdy statek, który podpłynie za blisko? Dlaczego tu wracasz za każdym razem, gdy kopniesz w kalendarz? Nieważne, jak dobrze znasz wszechświat ENDLESS, Stacja ma jeszcze więcej historii do opowiedzenia.

Im więcej umierasz, tym więcej zdobywasz doświadczenia

Przykro mi, że muszę Ci to mówić, to nie będzie łatwe i możesz umrzeć... wiele razy. Ale to dobrze, ponieważ za każdym razem, gdy ci się to przydarzy, następuje ponowne uruchomienie z powrotem do Salonu. Pomyśl o tym jak o centrum operacji (i napojów), w którym możesz ulepszać swoich bohaterów i broń, odkrywać nowe ścieżki do Rdzenia, rozmawiać z mieszkańcami, słuchać muzyki i brać udział w inspirującej (i niesamowitej) fuzji. Następnie wskocz z powrotem na stację i spróbuj się z niej wydostać - jeszcze raz.

Specyfikacja

Rodzaj nośnika
Ograniczenie wiekowe
Kraj producenta
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Ogólne wrażenie

  • Grafika

  • Rozgrywka

Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.