Odkurzacz akumulatorowy Viomi Cyber Pro

Dodaj opinię

Kod:  403302999

Odkurzacz akumulatorowy Viomi Cyber Pro

Dodaj opinię

Kod:  403302999

929,00

Chwilowo niedostępny

Gwarancja. 24 miesiące oficjalnej gwarancji od producenta 

Opis

System natryskowy do czyszczenia plam
Wizualny zewnętrzny system natrysku wody może rozpylać wodę po naciśnięciu przycisku, aby przyspieszyć rozpuszczanie zaschniętych i uporczywych plam. Po zmoczeniu można łatwiej usunąć plamy.

Zaktualizowana konstrukcja krawędzi, czyści każdy martwy punkt
Unikalna konstrukcja krawędzi szczotki podłogowej umożliwia czyszczenie plam na krawędziach i narożnikach, które były trudno dostępne, oraz całkowite usuwanie plam bez pozostawiania martwych stron.

Inteligentny czujnik 3 w 1 do wykrywania, czyszczenia i szorowania
Cyber Pro może automatycznie dostosować moc ssania i objętość wody, inteligentnie wykrywając brud na podłodze w czasie rzeczywistym, co może zmniejszyć częstotliwość wymiany wody i zużycie energii oraz poprawić skuteczność i trwałość czyszczenia.

Czyść dłużej bez konieczności ładowania
Dzięki bardzo pojemnej baterii 4000 mAh, urządzenie może z łatwością wyczyścić 200 m2 powierzchni za jednym razem i pracować przez ponad 40 minut. Dzięki inteligentnemu systemowi konwersji częstotliwości, Cyber Pro może automatycznie dostosować moc ssania do rodzaju zabrudzeń bez rozładowywania baterii.

Większe zbiorniki, dłuższy czas czyszczenia
Pojemność zbiorników na czystą i brudną wodę została zwiększona do 750 ml. Większe zbiorniki wody umożliwiają czyszczenie większych powierzchni. Jednocześnie system dwóch zbiorników oddziela czystą i brudną wodę, aby zapewnić, że zawsze czyścisz świeżą wodą. Uwolnij rękę, aby wyczyścić mopa w tradycyjny sposób i zaoszczędzić czas. Czujniki poziomu wody po napełnieniu brudną wodą mogą przypomnieć o konieczności wymiany czystej wody bez obawy o przepełnienie.

Nigdy więcej nie dotykaj brudnej rolki. Czyszczenie jednym kliknięciem
Odłóż Cyber Pro na stację bazową i naciśnij jeden przycisk, aby automatycznie wyczyścić wałek szczotki i osuszyć go zimnym powietrzem. Ręce pozostają czyste, chłodne i świeże, a plamy z pleśni i nieprzyjemnych zapachów nie pojawiają się.

Dbaj o zdrowie swojej rodziny i zwierząt domowych
Przygotuj wodę do elektrolizy przed czyszczeniem i sterylizuj ją wodą z kranu. Elektryzowana woda może zabijać zarazki. Chroń swoją rodzinę i zwierzęta bez dodawania chemikaliów.

Czyść w dowolnym miejscu i czasie
Istnieją 3 sposoby sterowania Cyber Pro: ekran LED, sterowanie głosowe i sterowanie za pomocą aplikacji, które są odpowiednie dla wszystkich scenariuszy i łatwe w użyciu. Różne tryby czyszczenia. Tryb sterylizacji wody za pomocą elektrolizy jest odpowiedni do czyszczenia pokoi dziecięcych i salonów. Tryb absorpcji wody może szybko wchłonąć plamy z wody na ziemi i jest odpowiedni do czyszczenia łazienek i kuchni.

Specyfikacja

Rodzaj sprzątania
Poziom hałasu, dB
  • 78
Objętość pojemnika na kurz, l
Zużycie prądu
Glówne nakładki
  • Główny
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.