Puree Nestle Meritene Resource warzywne 300 g (8470003926881)

Dodaj opinię Kod:  406433793

Puree Nestle Meritene Resource warzywne 300 g (8470003926881)

Dodaj opinię Kod:  406433793

25,95

Dostępny

Opis

Trudności w żuciu są jednym z najczęstszych problemów żywieniowych u osób dorosłych, które potrzebują składników dostosowanych do ich potrzeb żywieniowych, aby zapewnić zdrową i zbilansowaną dietę.
Nestlé Resource Tuna & Vegetable Purée to puree o wysokiej zawartości składników odżywczych, opracowane specjalnie dla osób, które słabo żują lub mają trudności z połykaniem i muszą stosować dietę miękką.
Został on dostosowany do potrzeb żywieniowych osób dorosłych w celu osiągnięcia zbilansowanej diety. Osoby z alergią na jajka lub celiakią mogą spożywać ten produkt bez problemów. Osoby z nietolerancją laktozy NIE powinny go przyjmować. Jego formuła zawiera pochodną soi.
Zdrowa dieta dla dorosłych!

Specyfikacja

Kraj rejestracji marki
  • Holandia
Kraj producenta
  • Holandia
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.