Olej z ostropestu Big Nature Tłoczony na zimno 250 ml (5903351623483)

Dodaj opinię

Kod:  409462482

Olej z ostropestu Big Nature Tłoczony na zimno 250 ml (5903351623483)

Dodaj opinię

Kod:  409462482

12,10

Dostępny

Gwarancja. Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Olej z Ostropestu Big Nature Tłoczony na zimno jest olejem szczególnie polecanym w codziennym jadłospisie, np. jako dodatek do surówek lub pieczywa. Wyróżnia się wysoką zawartością niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych z grupy omega-6, a także obecnością sylimaryny - związku chemicznego będącego pochodną flawonoidów, mającego pozytywny wpływ na regenerację i funkcjonowanie wątroby. Ponadto olej z ostropestu jest cennym źródłem witamin rozpuszczalnych w tłuszczach, takich jak: A, D, E oraz K.

Ostropest plamisty jest znany ze swoich właściwości ochronnych dla wątroby. Olej z ostropestu zimnotłoczony może pomóc w oczyszczaniu i regeneracji wątroby oraz w utrzymaniu jej prawidłowej funkcji. Jest szczególnie polecany dla osób z problemami z wątrobą lub dla tych, którzy pragną zadbać o zdrowie tego ważnego narządu. Olej z ostropestu zimnotłoczony zawiera substancje o działaniu przeciwzapalnym i antyoksydacyjnym, które mogą pomóc w walce z wolnymi rodnikami i chronić organizm przed stresem oksydacyjnym. Takie właściwości mogą mieć korzystny wpływ na zdrowie serca, układu immunologicznego i ogólną kondycję organizmu.

Zastosowanie kulinarne:
- Sposób spożycia.
- Do bezpośredniego spożycia.
- Na oleju z ostropestu tłoczonym na zimno nie należy podgrzewać ani smażyć potraw.

Zalecane spożycie: jedna łyżeczka (5 ml) trzy razy dziennie, 30 minut przed lub podczas posiłku.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.