Olej z wiesiołka Big Nature Tłoczony na zimno 250 ml (5903351623889)

Dodaj opinię

Kod:  409462485

Olej z wiesiołka Big Nature Tłoczony na zimno 250 ml (5903351623889)

Dodaj opinię

Kod:  409462485

57,52

Dostępny

Gwarancja. Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Olej z Wiesiołka Big Nature Tłoczony na zimno jest źródłem kwasów Omega 3,6,9, które pozytywnie wpływają na nasz organizm. Olej z wiesiołka Tłoczony na zimno z nasion pochodzących z Polskich upraw, nierafinowany poddany jedynie procesowi naturalnej sedymentacji i filtracji. Dzięki temu pozostają w nim wszystkie naturalne składniki, jak: witaminy, lecytyna, niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT). Olej jest naturalny, nie posiada dodatku konserwantów, barwników, antyutleniaczy.

Olej z wiesiołka jest cennym produktem, ponieważ zawiera omega 3, omega 6 i omega 9. Kwasy te wpływają na ogólny stan zdrowia organizmu, narządy wewnętrzne, skórę, włosy, paznokcie, stan psychiczny, sylwetkę i kondycję ciała. Organizm ludzki sam nie ma zdolności ich wytwarzania i dostarczane są wyłącznie z pożywienia. Kwasy Omega -3 regulują metabolizm, wspomagają redukcję tkanki tłuszczowej oraz hamują powstawanie nowej.

Olej z wiesiołka może być stosowany tylko na zimno. Świetnie sprawdzi się jako dressing do Twojej ulubionej sałatki, do bezpośredniego spożycia, jako dodatek do zup, sałatek i koktajli, a także jako dodatek do sosu na zimno czy pasty kanapkowej.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.