Oliwa z oliwek Olandia Eko Extra Virgin 250 ml (5902020648444)

Dodaj opinię Kod:  409462518

Oliwa z oliwek Olandia Eko Extra Virgin 250 ml (5902020648444)

Dodaj opinię Kod:  409462518

28,99

Dostępny

Gwarancja. Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Oliwa Olandia Eko Extra Virgin najwyższej jakości oliwa z oliwek uzyskana bezpośrednio z pierwszego tłoczenia, wyłącznie za pomocą procesu mechanicznego. Eko oliwa z oliwek Olandia extra virgin tłoczona jest z wysokiej jakości oliwek pozyskiwanych z ekologicznych gospodarstw rolnych, co poświadcza znak Zielonego Euro-Liścia.

Odznacza się wysoką zawartością jednonienasyconego kwasu oleinowego, który pomaga w wyrównywaniu stężenia frakcji cholesterolu HDL i LDL we krwi. Eko oliwa Olandia jest także bogata w witaminy rozpuszczalne w tłuszczach, takie jak A i E, które wykazują silne działanie antyoksydacyjne i chronią ściany komórkowe przed uszkodzeniami. Oliwę z oliwek do codziennej diety powinny włączyć osoby, które chcą zadbać o prawidłowe funkcjonowanie układu krążenia. Zastępowanie w diecie tłuszczów nasyconych tłuszczami nienasyconymi pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Jedno- i wielonienasycone kwasy tłuszczowe są tłuszczami nienasyconymi.

Może być wykorzystywana w kuchni, do gotowania, pieczenia, smażenia. Oliwa extra virgin najlepiej sprawdzi się stosowana na zimno, do sałatek, sosów, chłodników oraz jako zamiennik masła. Spożywanie 30 g (około 2 łyżek stołowych) dziennie, jedno i wielonienasyconych kwasów tłuszczowych w ramach zrównoważonego sposobu żywienia i aktywnego trybu życia, pomoże uzyskać korzystny efekt zdrowotny.

Oliwę z oliwek można także wykorzystywać do zabiegów pielęgnacyjnych: do masażu, jako maskę na włosy lub do natłuszczania paznokci i skórek.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.