Miód manuka Myvita Happy Valley UMF 15+ MG 514+ 250 g (9400554004362)

Dodaj opinię

Kod:  410008407

Miód manuka Myvita Happy Valley UMF 15+ MG 514+ 250 g (9400554004362)

Dodaj opinię

Kod:  410008407

195,65

Dostępny

Gwarancja. Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Miód Manuka Happy Valley UMF 15+ MG 514+ jest znanym ze swoich potężnych właściwości zdrowotnych. W przypadku miód manuka, UMF (Unique Manuka Factor) i oznaczenie MG (Methylglyoxal) są kluczowymi wskaźnikami jakości i aktywności antybakteryjnej.

Skala UMF jest używana do określenia poziomu aktywności związanej z właściwościami zdrowotnymi miody manuka. Oznaczenie MG wskazuje na zawartość metyloglioksalu, składnika, który nadaje miodowi manuka jego potencjalne właściwości lecznicze.

W przypadku Miód Manuka Happy Valley, wskaźnik UMF 15+ oraz oznaczenie MG 514+ sugerują, że miód ten ma bardzo wysokie właściwości antybakteryjne. Oznaczenia te świadczą o wyjątkowo silnych właściwościach leczniczych tego miodu, co czyni go skutecznym środkiem w leczeniu infekcji, wspieraniu odporności organizmu oraz pielęgnacji skóry.

Pamiętaj, że miód manuka o takim wyższym wskaźniku UMF i MG może być wykorzystywany jako intensywny środek wspierający zdrowie, ale zawsze ważne jest stosowanie się do zaleceń producenta i ewentualnie konsultacja z profesjonalistą, szczególnie jeśli planujesz wykorzystać go w celach leczniczych.

Specyfikacja

Rodzaj miodu
Waga
Opakowanie
Składniki
  • 100% Miód z nowozelandzkiego krzewu Manuka (Leptospermum scoparium)
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.