Kawa Ani Ropuszczalna Reishi Tribulus bio 100 g (8588008537527)

Dodaj opinię Kod:  410634603

Kawa Ani Ropuszczalna Reishi Tribulus bio 100 g (8588008537527)

Dodaj opinię Kod:  410634603

32,34

Dostępny

Gwarancja. Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Kawa Ani Ropuszczalna Reishi Tribulus bio to 100% naturalny produkt, który zawiera ekstrakty z grzyba lakownica lśniąca (Reishi) i korzenia buzdyganek naziemny (Tribulus terrestris). Kawa jest wytwarzana z najwyższej jakości ziaren kawy Arabica, które są łagodnie palona, aby zachować ich naturalny smak i aromat.

Grzyb lakownica lśniąca (Reishi)

Grzyb lakownica lśniąca, znany również jako lingzhi lub reishi, to grzyb leczniczy o bogatej historii stosowania w medycynie chińskiej. Grzyb ten jest bogaty w polifenole, które mają właściwości przeciwutleniające i przeciwzapalne. Reishi może korzystnie wpływać na układ odpornościowy, układ krążenia, układ nerwowy oraz na stan psychiczny.

Korzeń buzdyganek naziemny (Tribulus terrestris)

Korzeń buzdyganek naziemny to roślina, która jest znana ze swoich właściwości afrodyzjakalnych. Tribulus zawiera saponiny steroidowe, które mogą wpływać na poziom hormonów płciowych. Tribulus może korzystnie wpływać na libido, sprawność seksualną oraz na ogólny stan zdrowia mężczyzn.

Specyfikacja

Rodzaj kawy
Waga
Gatunek kawy
Opakowanie kawy
Kraj pochodzenia zboża
  • Brazylia
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Ogólne wrażenie

  • Aromat

  • Smak

  • Stopień kwasowości

Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.