Mysz Logitech G203 Lightsync USB Lilac (910-005853)

Dodaj opinię

Kod:  410687739

Połączenie
Rozmiar myszki
Zgodność z systemem operacyjnym
  • Chrome OS
  • Mac OS
  • Microsoft Windows

Mysz Logitech G203 Lightsync USB Lilac (910-005853)

Dodaj opinię

Kod:  410687739

164,81

Chwilowo niedostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Ustaw jeden kolor lub połącz trzy, wybierz gotową zabawną animację lub stwórz własną. Decyzja należy do Ciebie! Mysz można łatwo zsynchronizować z dowolnym innym urządzeniem Logitech G LIGHTSYNC.

Dynamiczne próbkowanie ekranu
Dostosuj ustawienia podświetlenia w próbniku, aby zsynchronizować je z tym, co dzieje się na ekranie. Dostosuj sposób, w jaki mysz reaguje na zmiany kolorów podczas grania w gry, oglądania filmów i nie tylko.

Wizualizator dźwięku
Ciesz się kolorową wizualizacją dźwięku podczas słuchania muzyki, oglądania filmów lub zanurzania się w grze. Dostosuj poziomy i kolory, aby stworzyć własną imprezę taneczną.

Czujnik klasy gamingowej
Czujnik klasy gamingowej zapewnia wysoką precyzję ruchu i doskonałą czułość kursora. Użyj funkcji regulacji czułości, aby ustawić wymagany poziom od 200 do 8000 dpi. Oprogramowanie Logitech G HUB umożliwia utworzenie do 5 wstępnie ustawionych konfiguracji. Zaawansowane funkcje wymagają oprogramowania Logitech G HUB.

Sprawdzona konstrukcja
Klasyczna konstrukcja myszy z 6 przyciskami zapewnia wygodę i precyzję podczas eksploracji obszarów, rzucania zaklęć i opracowywania strategii gry. Dzięki oprogramowaniu Logitech G HUB można przypisywać polecenia w grze, sterować zarządzaniem systemem i dostosowywać klawisze funkcyjne, aby znacznie ułatwić rozgrywkę.

Zoptymalizowany mechanizm przycisków
Lewy i prawy przycisk główny są wyposażone w wyjątkowy metalowy mechanizm sprężynowy Logitech G, który zapewnia wyjątkowo precyzyjne i spójne działanie.

Oprogramowanie do gier Logitech G HUB
Mysz G203 jest kompatybilna z każdym systemem operacyjnym, ale zalecamy pobranie bezpłatnego oprogramowania, aby w pełni wykorzystać możliwości urządzenia. Jest ono łatwe w użyciu i instalacji. Oprogramowanie Logitech G HUB to kompleksowe rozwiązanie, które pozwala w pełni dostosować podświetlenie, czułość i polecenia przycisków myszy G203. Do korzystania z zaawansowanych funkcji wymagane jest oprogramowanie Logitech G HUB.

Specyfikacja

Połączenie
Rozmiar myszki
Interfejs
Liczba przycisków myszy
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.