NOWOŚĆ

Robot sprzątający Roborock Q7 Max White (RBR-8010415)

Dodaj opinię

Kod:  411229389

Rodzaj sprzątania

Robot sprzątający Roborock Q7 Max White (RBR-8010415)

Dodaj opinię

Kod:  411229389

1 448,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Czystość bez wysiłku
Jesteś zmęczony samodzielnym sprzątaniem? Teraz możesz powierzyć to nieprzyjemne zadanie nowoczesnemu robotowi sprzątającemu Roborock Q7 Max. Łączy on w sobie szeroką gamę skutecznych technologii sprawdzonych przez kolejne generacje odkurzaczy Roborock z zaawansowanymi rozwiązaniami sprzętowymi. Wysoka moc ssania, zintegrowany mop na mokro oraz stacja samoczyszcząca Auto-Empty Dock Pure zapewniają bezkompromisową wydajność sprzątania, niezwykłą łatwość obsługi i absolutną wygodę. Wszystko po to, aby sprzątanie domu stało się prostszym i wygodniejszym procesem.

Poważna moc ssania
Dzięki maksymalnej mocy ssania wynoszącej 4200 Pa, ten robot sprzątający może skutecznie zbierać brud i zanieczyszczenia ukrywające się w dywanach lub pęknięciach w dokach podłogowych. Jednocześnie gumowa szczotka o długiej żywotności energicznie potrząsa dywanami, aby usunąć więcej brudu i zapobiec gromadzeniu się włosów.

Stacja samoczyszcząca. Do 7 tygodni bez opróżniania
Czyść często, opróżniaj rzadko dzięki Auto-Empty Dock Pure, inteligentnej stacji dokującej, która automatycznie czyści odkurzacz. Jest ona wyposażona w 2.5-litrowy pojemnik na kurz, który wystarcza średnio na 7 tygodni użytkowania robota. Gdy worek na kurz jest pełny, można go wymienić w kilka sekund. Worek na kurz jest również skutecznym filtrem powietrza, przetestowanym pod kątem filtrowania 99.7% pyłków o wielkości do 0.3 mikrona.

Odkurzanie i mopowanie w tym samym czasie
Odkurzaj i mopuj podłogi w tym samym czasie, aby zebrać drobny brud i kurz, który mógłby zostać pominięty przy użyciu tylko jednego odkurzacza. Wyposażony w elektroniczną pompę, Q7 Max oferuje 30 poziomów intensywności przepływu wody, dzięki czemu można precyzyjnie dostosować czyszczenie na mokro do rodzaju podłogi i preferencji.

Wydajna bateria
Dzięki dużej baterii litowo-jonowej 5200 mAh, Q7 Max może pracować do 3 godzin na jednym ładowaniu. Maksymalna powierzchnia, jaką może wyczyścić na jednym ładowaniu, wynosi około 300 m2, co jest więcej niż wystarczające dla większości domów.

Dokładność PreciSense LiDAR
System PreciSense LiDAR firmy Roborock jest mózgiem niezwykłej zdolności tego robota do znalezienia najbardziej efektywnego sposobu sprzątania domu. Tworzone przez niego mapy zawierają zestaw funkcji, którymi można sterować za pomocą aplikacji Roborock.

Zaplanuj zadania sprzątania w całym domu
Nie chcesz za każdym razem zlecać robotowi jakiegoś zadania? Dzięki aplikacji Roborock możesz tworzyć własne zaawansowane harmonogramy sprzątania, które uwzględniają rytm Twojego domu. Wybierz porę dnia, moc ssania i pomieszczenia, które chcesz posprzątać, a proces powtórzy się automatycznie. Możesz także utworzyć specjalne procedury czyszczenia różnych obszarów, aby wysłać robota do wykonania zadania za pomocą jednego dotknięcia.

Mapowanie 3D
Przyjrzyj się swojemu domowi od nowa i uzyskaj wyraźniejszy obraz jego układu dzięki mapowaniu 3D. Możesz nawet dodać meble i materiały podłogowe, aby stworzyć dokładniejsze odwzorowanie swojego domu.

Powiedz to na głos
Steruj swoim robotem, rozpocznij sprzątanie, wyślij go do określonych pomieszczeń i wykonuj inne czynności, używając jedynie swojego głosu. Roborock Q7 Max obsługuje najpopularniejszych wirtualnych asystentów, w tym Amazon Alexa, Google Home i Apple Siri. Żadnych przeszkód Q7 Max może bezpiecznie poruszać się po domu dzięki układowi czujników Sensient, który obejmuje szereg czujników, w tym czujniki uderzeniowe, akcelerometry, zderzaki i inne. W ten sposób odkurzacz nie stoczy się ze schodów, nie zostanie uwięziony ani nie uderzy w ściany.

Specyfikacja

Objętość pojemnika na kurz, l
  • 0.47
Poziom hałasu, dB
  • 67
Typ filtra
  • HEPA
Obszar sprzątania
  • 240 m2
Czas pracy na jednym ładowaniu
  • 180 min
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.