Myszka Endorfy GEM Plus Wireless/USB Czarna (5903018666648)

Dodaj opinię

Kod:  412588728

Połączenie
Rozmiar myszki
Przyciski
Zgodność z systemem operacyjnym
  • Microsoft Windows

Myszka Endorfy GEM Plus Wireless/USB Czarna (5903018666648)

Dodaj opinię

Kod:  412588728

379,00

Dostępny

Sprzedaż od 23.02 do 08.03

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Endorfy GEM Plus Wireless - król chłopów
Ozdobiony królewskim podświetleniem ARGB i wyposażony w najwyższej klasy komponenty, jest to kompletny pakiet wygodnie wykonany bezprzewodowo. Wewnątrz Endorfy GEM Plus Wireless bije potężne serce PixArt PAW3395, najnowszego, najwyższej klasy sensora oferującego niezrównaną maksymalną czułość 26 000 DPI. Dzięki ultraszybkim i wytrzymałym przełącznikom Kailh GM 8.0, Endorfy GEM Plus Wireless zapewnia zwycięskie połączenie stylu i szybkości.

Niepokonany sensor
Zwycięzca może być tylko jeden i jest nim bez wątpienia PixArt PAW3395. Ten najwyższej klasy komponent dla graczy działa z rozdzielczością do 26 000 DPI, zamieniając subtelne ruchy myszy w szerokie manewry na ekranie. Mówiąc prościej, nie spadniesz już z maty podczas wirtualnej bitwy. Pełna, ale lekka Endorfy GEM Plus Wireless to najlepsze z obu światów: pełna, ale lekka. Pomimo solidnej obudowy, mysz waży zaledwie 74 g wraz z baterią. A ponieważ jest bezprzewodowa, żadne kable nie będą przeszkadzać. Kailh GM 8.0 FTW Najlepsi towarzysze są nie tylko lojalni, ale także doświadczeni, dlatego wyposażyliśmy Endorfy GEM Plus Wireless w ultraszybkie i trwałe mikroprzełączniki Kailh GM 8.0. Możesz na nich polegać w każdej przyszłej bitwie.

Poza smyczą
Wczesne ograniczenia pulpitu nie mają już zastosowania, zabierz go wszędzie tam, gdzie zaprowadzi Cię zwycięstwo (w tym na sofę). Wygoda Endorfy GEM Plus Wireless jest trudna do przecenienia. Możesz natychmiast nabawić się alergii na kable. Uważaj się za ostrzeżonego.

Nie musisz wybierać między wyglądem a mocą, Endorfy GEM Plus Wireless zapewnia jedno i drugie. Jej elegancki wygląd pasuje do każdego otoczenia, a dodanie podświetlenia ARGB sprawia, że jest prawdziwą wisienką na torcie Twojej podkładki pod mysz.

Natychmiastowe odzyskiwanie
Jest stworzona do ultramaratonów, ale czy Ty jesteś? Mysz Endorfy GEM Plus Wireless może pracować na 100% przez wiele godzin bez wysiłku dzięki wydajnej baterii i niezwykle energooszczędnemu czujnikowi. Z Endorfy GEM Plus Wireless możesz żyć tak, jak lubisz. Dzięki dedykowanemu oprogramowaniu masz pełną kontrolę nad myszą i wszystkimi jej zaletami. Twórz własne reguły, zmieniaj czułość i LOD, dostosowuj podświetlenie ARGB i nagrywaj makra.

Specyfikacja

Połączenie
Rozmiar myszki
Typ czujnika
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.