Klawisze Endorfy 124 PBT (EY0E001) Black

Dodaj opinię

Kod:  413391690

Klawisze Endorfy 124 PBT (EY0E001) Black

Dodaj opinię

Kod:  413391690

64,89

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Nakładki na klawisze PBT
Klasyczny design i trwałość na lata. Zespół 124 czarnych jak noc nasadek PBT jest stworzony do wygrywania. I klikać w ciszy - ponieważ wraz z nasadkami dajemy gumowe o-ringi, które tłumią dźwięki klawiatury, jakby nie było jutra. Coś nam mówi, że twoi współlokatorzy będą ci za to wdzięczni.

Zwłaszcza podczas całonocnego maratonu gamingowego, na który zdecydujesz się po ciężkim dniu.

Nasadki PBT
Nasadki PBT stanowią elegancką i trwałą osłonę klawiatury. Każdy ze 124 przycisków, które otrzymujesz, został wykonany w technologii Double Shot - oznacza to, że nawet po wielu godzinach i latach klikania wciąż będą wyglądać jak nowe. Zapach świeżości sprzedawany jest oddzielnie ;)

Wraz z klawiszami PBT otrzymujesz gumowe o-ringi, które amortyzują uderzenia klawiszy o podstawę klawiatury i pięknie tłumią odgłosy bojowych kliknięć. Po prostu umieść je na przełącznikach i gotowe - baw się dobrze bez obawy, że obudzisz współlokatorów (ponownie).

Specyfikacja

Rodzaj
Układ klawiatury
Przeznaczenie
Kraj producenta
Kolor
  • Czarny
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.