Klawisze Endorfy PBT Pudding (EY0E003) Onyx White

Dodaj opinię

Kod:  413394183

Klawisze Endorfy PBT Pudding (EY0E003) Onyx White

Dodaj opinię

Kod:  413394183

89,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Nakładki na klawisze PBT Pudding Onyx White
Niech stanie się światłość! Przygotuj się na pełne podziwu spojrzenia i komplementy. Dzięki 104 mlecznobiałym nakładkom na klawisze PBT Pudding Onyx White, Twoja klawiatura będzie wyglądać jak coś prosto z magazynu z tego świata. Dodatkowo będzie cicha jak łotrzyk skradający się za plecami przeciwnika, ponieważ zestaw zawiera gumowe O-ringi. Coś nam mówi, że twoi współlokatorzy będą ci za nie wdzięczni - zwłaszcza podczas całonocnych ultramaratonów FPS ;)

Nakładki na klawisze PBT Pudding Onyx White
Jeśli lubisz zaczynać od deseru, pokochasz nakładki PBT Pudding Onyx White. Te 104 mlecznobiałe pudełka zostały stworzone w technologii Double Shot - dzięki takiemu wzmocnieniu będą jak nowe nawet po latach ragequitów. Możesz klikać godzinami, a one pozostaną świeże, jakby dopiero co zostały wyjęte z pudełka.

Wraz z keycapsami oddajemy w Twoje ręce kompletny zestaw z myślą o pozostałych domownikach - o-ringi, które amortyzują uderzenia keycapsów o podstawę klawiatury i tłumią dźwięki. Ich montaż zajmuje tylko chwilę, ponieważ dla Twojej wygody dołączyliśmy ściągacz do klawiszy.

Specyfikacja

Rodzaj
Układ klawiatury
Przeznaczenie
Kraj producenta
Kolor
  • Biały
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.