Klawiatura bezprzewodowa Endorfy Thock Compact Kailh Box Brown Wireless Black (EY5A067)

Dodaj opinię

Kod:  413478357

Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Cechy klawiszy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura bezprzewodowa Endorfy Thock Compact Kailh Box Brown Wireless Black (EY5A067)

Dodaj opinię

Kod:  413478357

329,00

Dostępny

1

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Thock Compact Wireless Brown
Niewielki format i solidna zbroja obudowa bez niepotrzebnego kabla. Do tego nakładki PBT Double Shot, pod którymi czekają gotowe do akcji przełączniki Kailh Box Brown ze wzmacnianymi trzonami. I podświetlenie ARGB, dedykowany soft oraz 3 sposoby na połączenie z kompem. Tak w skrócie moglibyśmy podsumować naszego Thock Compact Wireless Brown. OFC można jeszcze krócej – to klawiatura do pisania i do wygrywania.

Thock Compact Wireless Brown
Thock Compact Wireless Brown to jeden z naszych ulubieńców – pękamy z dumy za każdym razem, kiedy patrzymy na to cudo. Jest niewielki i ma sztywną, wzmacnianą zbroję obudowę.

Ma też 61 przycisków z trwałymi „keycapami” PBT. Powstały w technologii Double Shot, więc możesz klikać do oporu, a klawisze będą wciąż wyglądały świeżo, jak modelka z reklamy proszku do prania. Pod każdym z nich jest switch Kailh Box Brown z dodatkowo wzmocnioną konstrukcję trzonu – z takim uzbrojeniem wzmocnieniem są praktycznie niezniszczalne (70 mln kliknięć). Do tego jest też hotswap, czyli PRO opcja wymiany switchy. Klawiatura jest kompatybilna z przełącznikami na 3 i 5 pinów, więc podepniesz do niej większość dostępnych na rynku modeli.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.