Klawiatura bezprzewodowa Endorfy Thock 75% Kailh Box Red Wireless Black (EY5A073)

Dodaj opinię

Kod:  413507226

Rodzaj klawiatury
Układ klawiatury
Połączenie
Cechy klawiszy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura bezprzewodowa Endorfy Thock 75% Kailh Box Red Wireless Black (EY5A073)

Dodaj opinię

Kod:  413507226

369,00

Dostępny

Sprzedaż od 16.04 do 31.05

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Thock 75% Wireless Red
Kojarzysz filmy o wojownikach, którzy wychodzą cało z każdej walki? Dokładnie taki jest ubrany w aluminiową obudowę zbroję Thock 75% Wireless Red – z tą różnicą, że zamiast miecza nasza klawiatura ma przyciski z tarczą z PBT Double Shot. Po prostu niewygodnie się nam klikało z dodatkowym żelastwem pod rękami. Odpuściliśmy też łańcuchy – zamiast nich jest opcjonalny przewód, Bluetooth i 2.4 GHz ;)

Thock 75% Wireless Red
Gdyby mocą dowolnego superbohatera była zamiana w klawiaturę, byłby naszym Thock 75% Wireless Red. To 100% epickości w czarnej jak noc, wzmacnianej aluminium obudowie. Zawodnik Sprzęt nie do pokonania.

Każdy z przycisków ukrywa wytrzymałe przełączniki Kailh Box Red. To czerwone switche z wzmocnionymi trzonami, które przetrwają nawet 70 mln kliknięć. Ich wytrzymałe „keycapy” PBT nie poddadzą się nawet po miesiącach intensywnego używania. Zrobiliśmy je w technologii Double Shot, więc nie ma się co dziwić – ta podwójna tarcza chroni lepiej niż niejedna zbroja. Razem z Thock 75% Wireless Red dajemy Ci też hotswap – opcję wymiany switchy na takie, których akurat potrzebujesz. Klawiatura obsługuje dowolne modele na 3 albo 5 pinów.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.