Klawiatura bezprzewodowa Endorfy Thock Pudding Kailh Box Red Wireless Onyx White (EY5A120)

Dodaj opinię

Kod:  413518683

Rodzaj klawiatury
Układ klawiatury
Połączenie
Cechy klawiszy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura bezprzewodowa Endorfy Thock Pudding Kailh Box Red Wireless Onyx White (EY5A120)

Dodaj opinię

Kod:  413518683

469,00

Dostępny

2

Sprzedaż od 16.04 do 31.05

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Thock Wireless Red Onyx White Pudding
Jasna bezprzewodowa klawiatura z zestawem podświetlanych puddingów i aluminiowym topem. Thock Wireless Red Onyx White Pudding ma wszystko, czego potrzebujesz do życia wygrywania – między innymi przełączniki Kailh Box Red z „keycapami” PBT. To mali twardziele o żywotności szacowanej na 70 mln kliknięć, więc nie zawiodą Cię nawet podczas najbardziej zaciętych potyczek. Dajemy Ci też hot-swap (ale z Redami pewnie i tak go nie użyjesz).

Thock Wireless Red Onyx White Pudding
Jeśli kiedyś zorganizujemy konkurs piękności dla klawiatur, to Thock Wireless Red Onyx White Pudding ma duże szanse na podium. To sprawka jasnej obudowy z aluminiowym topem i kompletu puddingowych klawiszy z podświetleniem ARGB. I jeszcze paru innych błyskotek bajerów.

Na bezprzewodowej obudowie z pokrętłem głośności z funkcją wyciszania zamontowaliśmy piekielnie czerwone przełączniki Kailh Box Red z „keycapami” PBT. Ich żywotność jest szacowana na 70 mln kliknięć, więc poza konkursami piękności klawiatura ogarnie też questy zadania w biurze i poza nim. W pakiecie dostajesz też hot-swap, czyli opcję wymiany switchy. Thock Wireless Red Onyx White Pudding obsługuje dowolne modele na 3 albo 5 pinów, więc masz masę możliwości.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.