PROMOCJA

Klawiatura przewodowa Endorfy Thock TKL NO Kailh Brown USB Black (EY5B003)

Dodaj opinię Kod:  413579403
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Cechy klawiszy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura przewodowa Endorfy Thock TKL NO Kailh Brown USB Black (EY5B003)

Dodaj opinię Kod:  413579403

Z ENDORFY dzień dziecka trwa dwa tygodnie!

Od 20 maja do 2 czerwca 2024

259,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Thock TKL NO Brown
Dobry sprzęt jest jak przyjaciel - można na nim polegać. Tak jak Thock TKL NO Brown.

Jedyna różnica polega na tym, że nasza klawiatura jest mała i szybko wykonuje wszystkie polecenia w biurze i na polu bitwy (podobno nie ma różnicy). To zasługa przełączników Kailh Brown - ubraliśmy je w nasadki PBT z nordyckim układem, dzięki czemu po latach nadal będą wyglądać jak z okładki skandynawskiego magazynu o designie.

Thock TKL NO Brown
Niebezpiecznie jest iść samemu! Weź ze sobą Thock TKL NO Brown. Spakuj swój plecak i podbijaj odległe turnieje e-sportowe, nie martwiąc się o swój sprzęt.

Wzmocniliśmy jej obudowę aluminiową płytą ochronną i wyposażyliśmy ją w 87 klawiszy PBT pokrytych nordyckim układem. Wyjątkowo wytrzymałe dzięki technologii Double Shot, czekają na twoje polecenia w gotowości bojowej. Pod każdym klawiszem kryje się "dotykowy" przełącznik mechaniczny Kailh Brown - rejestrujący nawet subtelne naciśnięcia klawiszy, a jednocześnie dający pewność wyczucia uderzenia aktywacji. Już nigdy nie przegapisz kolejnego uniku.

Specyfikacja

Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.