PROMOCJA

Klawiatura przewodowa Endorfy Thock TKL NO Kailh Red USB Black (EY5B004)

Dodaj opinię Kod:  413587113
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Cechy klawiszy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura przewodowa Endorfy Thock TKL NO Kailh Red USB Black (EY5B004)

Dodaj opinię Kod:  413587113

Z ENDORFY dzień dziecka trwa dwa tygodnie!

Od 20 maja do 2 czerwca 2024

259,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Thock TKL NO Red
Słyszeliśmy kiedyś, że runy na zbroi dodają 1000 punktów mocy, więc stworzyliśmy klawiaturę z nordyckim układem. Po wielogodzinnych testach klikania możemy powiedzieć jedno - to naprawdę działa.

Thock TKL NO Red jest mała (jak sama nazwa wskazuje), ale wytrzymała. Niektórzy twierdzą nawet, że byłby świetną tarczą podczas inwazji zombie, ale jeszcze tego nie testowaliśmy. I chcemy, aby tak pozostało.

Thock TKL NO Red
Thock TKL NO Red to niewielka (361,5×140×42,5 mm) klawiatura mechaniczna typu "turniejowego", która naszym skromnym zdaniem powinna być honorowym gościem każdego wydarzenia e-sportowego.

Jej wzmocniona obudowa mieści 87 ultraszybkich przełączników Kailh Red o nordyckim układzie - idealnie pasujących do gier FPS i multiplayer. Każdy klawisz jest zwieńczony wytrzymałą nakładką PBT, wykonaną w technologii Double Shot, aby zapewnić dodatkową przewagę nad przeciwnikami. Pożegnaj się z palcami ześlizgującymi się z klawiszy w kluczowych momentach gry!

Specyfikacja

Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.