Mysz Endorfy LIX Onyx White (EY6A004)

Dodaj opinię

Kod:  413592162

Połączenie
Rozmiar myszki
Przyciski
Zgodność z systemem operacyjnym
  • Linux
  • Mac OS
  • Microsoft Windows

Mysz Endorfy LIX Onyx White (EY6A004)

Dodaj opinię

Kod:  413592162

129,00

Dostępny

Sprzedaż od 16.04 do 31.05

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Endorfy LIX Onyx White

Endorfy LIX Onyx White to elegancka myszka, która robi eleganckie osiągi. Dzięki ślizgaczom PTFE jest bardzo szybki. Do tego podświetlenie ARGB i obudowa jak plaster miodu dają mu 1000 punktów do epickiego wyglądu. W środku też jest nieźle. Zamknięty w nim sensor PixArt PMW3325 o czułości 8000 DPI, więc nie umknie mu żaden (nawet najsubtelniejszy) manewr. W pakiecie są jeszcze mikroprzełączniki Kailh GM 4.0, w które możesz tłuc bez stresu, że za chwilę coś chrupnie pod przyciskami.

Piekielnie szybki PixArt PMW3325

Z LIX Onyx White bawisz się i pracujesz na 100%. Tutaj nie ma miejsca na zastanawianie się – jest pełen spontan, szybkie decyzje i trafianie zawsze w punkt. To zasługa sprawdzonego sensora PixArt PMW3325. Jest piekielnie precyzyjny aż do czułości 8000 DPI. Wystarczy, że delikatnie przesuniesz myszką po podkładce, a Twoja postać w grze odwróci się w kierunku wroga z prędkością światła. I
jesteś zwycięzcą.

Lekki jak piórko

LIX Onyx White jest lekki (waży tylko 59 g) i wygląda jak plaster miodu z przyszłości. Wystarczy, że odpalisz podświetlenie ARGB i możesz nagrywać reelsy o kosmitach.

Bestia z uroczym podświetleniem

Spójrzmy prawdzie w oczy – obudowa LIX-a aż prosi się o podświetlenie. W wersji ARGB wygląda na biurku po prostu epicko. Zwłaszcza, że możesz do woli eksperymentować z jej kolorami. W LIX Onyx White podświetlisz logo Endorfy, rolkę i pasek na tyle obudowy. Przewiewny pancerz uwalnia dodatkowe promienie światła – możesz nadać im własny kolor albo skorzystać z naszej bazy predefiniowanych efektów. ARGB skonfigurujesz w kilka sekund za pomocą dedykowanego oprogramowania.

1.8 m wolności

Znasz to uczucie, kiedy sztywny kabel czasem przewraca kubek albo wchodzi Ci w drogę podczas manewru? Pół biedy, jeśli akurat nie robisz niczego ważnego, ale w środku potyczki taka akcja działa jak kubeł lodowatej wody. Czasem dosłownie – jeśli akurat rozleje się coś zimnego. I dlatego LIX Onyx White pracuje na miękkim kabelku w oplocie „paracord”. „Paracord” to bardzo elastyczny splot, który osłania przewód myszki i zabezpiecza go przed uszkodzeniami. Jest miękki i lekki jak Twój ulubiony pluszak z dzieciństwa, więc praktycznie nie wyczujesz go podczas pracy. Do tego ma długość 1.8 m – wystarczająco, żeby LIX Onyx White swobodnie śmigał po podkładce.
 

Specyfikacja

Połączenie
Rozmiar myszki
Interfejs
Maksymalna rozdzielczość czujnika, dpi
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.