PROMOCJA

Klawiatura bezprzewodowa Endorfy Thock TKL NO Kailh Box Red Wireless Black (EY5B006)

Dodaj opinię Kod:  413592171
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Cechy klawiszy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura bezprzewodowa Endorfy Thock TKL NO Kailh Box Red Wireless Black (EY5B006)

Dodaj opinię Kod:  413592171

Z ENDORFY dzień dziecka trwa dwa tygodnie!

Od 20 maja do 2 czerwca 2024

379,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Thock TKL Wireless NO Red
Nikt nie lubi ograniczeń - nawet klawiatury.Dlatego zadbaliśmy o to, by Thock TKL Wireless NO Red z układem Nordic działała bez zwisających kabli, dzięki czemu możesz pracować i grać z dala od biurka (na przykład na miękkiej sofie).Daliśmy jej wytrzymałe nakładki na klawisze PBT i wzmocnione przełączniki Kailh Box Red.Z takim zestawem pod palcami wrogowie nie mają szans.No, chyba że również używają Thock TKL Wireless NO Red.

Thock TKL Wireless NO Red
Thock TKL Wireless NO Red to jedna z tych małych klawiatur, w których zakochujesz się od pierwszego kliknięcia. Dominuje w grach, kreatywnych wyzwaniach i sprawdza się również w pracy, ale co najważniejsze - może to wszystko robić bezprzewodowo (i ze skandynawskim układem!), z wygodnej kanapy.

Pod każdym przyciskiem zainstalowaliśmy ultrawytrzymałe przełączniki mechaniczne Kailh Box Red. Mają one niesamowitą żywotność 70 milionów kliknięć. A jeśli kiedykolwiek będziesz miał ochotę nieco urozmaicić rozgrywkę, dodaliśmy również funkcję hot-swap - dającą możliwość łatwej zmiany na dowolne przełączniki 3-pinowe lub 5-pinowe.

A wisienką na torcie jest wzmocniony aluminiowy wierzch i nakładki na klawisze Double Shot PBT, które chronią klawiaturę przed uszkodzeniami niczym zbroja.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.