PROMOCJA

Klawiatura przewodowa Endorfy Thock NO Kailh Brown USB Black (EY5B009)

Dodaj opinię Kod:  413599389
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Cechy klawiszy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura przewodowa Endorfy Thock NO Kailh Brown USB Black (EY5B009)

Dodaj opinię Kod:  413599389

Z ENDORFY dzień dziecka trwa dwa tygodnie!

Od 20 maja do 2 czerwca 2024

299,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Thock NO Brown
Wiemy, że dodatkowa warstwa ochrony = większa szansa na powodzenie misji. Dlatego uzbroiliśmy klawiaturę Thock NO Brown w magiczne runy i nordycki układ - z takim sprzętem do dyspozycji żaden szef nie ma szans. Nawet ten w biurze (sprawdziliśmy).

To kompletny pakiet, stworzony do pracy i zabawy - niekoniecznie w tej kolejności. Ale tego można się spodziewać po przełącznikach Kailh Brown w pancerzu PBT Double Shot.

Thock NO Brown
Thock NO Brown jest jak najlepszy kumpel i miss wszechświata w jednym. Nie tylko doskonale wspiera cię w każdym zadaniu i wychodzi z bitew bez zadrapań, ale także wygląda, jakby właśnie zszedł z renderowanego wybiegu. To zasługa podświetlenia ARGB ;)

Wnętrze też wygląda odjazdowo. Na wzmocnionej górnej części zamontowaliśmy ultrawytrzymałe przełączniki Kailh Brown, które wychwytują każde subtelne kliknięcie i miękko odbijają się po aktywacji. Ubraliśmy je w nakładki na klawisze PBT z nordyckim układem, wykonane w technologii Double Shot. Oznacza to, że będą wyglądać tak świeżo, jak modele w reklamach detergentów, nawet po wielu godzinach walki z klikaniem. Zapach nowości jest dostępny osobno.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.