PROMOCJA

Klawiatura bezprzewodowa Endorfy Thock Compact CZ Kailh Box Red Wireless Black (EY5C001)

Dodaj opinię Kod:  413604471
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Cechy klawiszy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura bezprzewodowa Endorfy Thock Compact CZ Kailh Box Red Wireless Black (EY5C001)

Dodaj opinię Kod:  413604471

Z ENDORFY dzień dziecka trwa dwa tygodnie!

Od 20 maja do 2 czerwca 2024

329,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Thock Compact Wireless CZ Red
Aby pokonać swoich największych wirtualnych wrogów, wcale nie potrzebujesz dużej klawiatury. Wszystko czego potrzebujesz to Thock Compact Wireless CZ Red.

Thock Compact Wireless CZ Red to niewielka klawiatura bezprzewodowa, która specjalizuje się w wygrywaniu. Nie boi się smoków, czarodziejów ani szefa - dzięki nakładkom na klawisze ABS i przełącznikom mechanicznym Kailh Box Red. Ma również czeski układ, co czyni ją epickim fioletowym łupem. Prawdziwa historia.

Thock Compact Wireless CZ Red
Thock Compact Wireless CZ Red zmieści się nawet na najmniejszym biurku - wyobraź sobie dodatkowe miejsce, które odzyskasz dla swojej myszy. Ma również wzmocnioną obudowę, więc nie trzeba chodzić po niej na skorupkach. Każdy z 61 klawiszy skrywa mechaniczny przełącznik Kailh Box Red. Są to ultraszybkie przełączniki z wzmocnionymi trzpieniami, które przetrwają do 70 milionów kliknięć. Chętne do walki kliknięcia i rozkosz dla bohaterów technologii, którzy nie stronią od "jednego szybkiego meczu" przed snem. Ponadto uzupełniliśmy je trwałymi nakładkami na klawisze ABS z czeskim układem.

Ale to nie koniec jej zalet - hot-swap jest również dołączony, więc możesz zmieniać przełączniki w locie. Klawiatura obsługuje wszystkie 3- i 5-pinowe przełączniki, zapewniając pełną swobodę wyboru.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.