PROMOCJA

Klawiatura bezprzewodowa Endorfy Thock TKL CZ Kailh Box Red Wireless Black (EY5C005)

Dodaj opinię Kod:  413605413
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Cechy klawiszy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura bezprzewodowa Endorfy Thock TKL CZ Kailh Box Red Wireless Black (EY5C005)

Dodaj opinię Kod:  413605413

Z ENDORFY dzień dziecka trwa dwa tygodnie!

Od 20 maja do 2 czerwca 2024

379,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Thock TKL Wireless CZ Red
Jeśli lubisz zabawę bez ograniczeń, to pokochasz Thock TKL Wireless CZ Red. Nasza klawiatura jest bezprzewodowa i urzeka niewielkim rozmiarem oraz przełącznikami Kailh Box Red - stworzonymi do zabijania smoków, wygrywania wyścigów i planowania wirtualnych podbojów.

Nasza klawiatura jest również uzbrojona w klawisze ABS z czeskim układem. To dlatego, że uwielbiamy klawisze, które dobrze trzymają palce. Kochamy też ten język. Opravdu!

Thock TKL Wireless CZ Red
Thock TKL Wireless CZ Red to jedna z tych małych klawiatur, w których zakochujesz się od pierwszego kliknięcia. Dominuje w grach, kreatywnych wyzwaniach i sprawdza się w pracy, ale co najważniejsze - może to wszystko robić bezprzewodowo, z wygodnej kanapy. Pod każdym klawiszem zainstalowaliśmy ultrawytrzymałe przełączniki mechaniczne Kailh Box Red. Mają one niesamowitą żywotność 70 milionów kliknięć. A jeśli kiedykolwiek będziesz miał ochotę nieco urozmaicić rozgrywkę, dodaliśmy również funkcję hot-swap - dającą możliwość łatwej zmiany na dowolne przełączniki 3- lub 5-pinowe.

Thock TKL Wireless CZ Red będzie służyć przez lata. Wytrzymała górna część wytrzymuje ragequity jak mistrz MMA, a nakładki na klawisze ABS z czeskim układem doskonale utrzymują palce na miejscu.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.