PROMOCJA

Klawiatura bezprzewodowa Endorfy Thock Compact Pudding DE Kailh Box Black Wireless Onyx White (EY5D004)

Dodaj opinię Kod:  413623161
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Cechy klawiszy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura bezprzewodowa Endorfy Thock Compact Pudding DE Kailh Box Black Wireless Onyx White (EY5D004)

Dodaj opinię Kod:  413623161

Z ENDORFY dzień dziecka trwa dwa tygodnie!

Od 20 maja do 2 czerwca 2024

379,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Thock Compact Wireless DE Kailh Box Black Onyx White Pudding
Thock Compact Wireless DE Kailh Box Black Onyx White Pudding to zadziorna mała bestia, która pomoże ci przebrnąć przez codzienne zadania. Dzieje się tak, ponieważ jej biała obudowa z aluminiową górą kryje w sobie naprawdę ciężkie przełączniki Kailh Box Black. Wyposażyliśmy je w nakładki na klawisze PBT z niemieckim układem i podświetleniem ARGB. Z takim zestawem pod palcami możesz wciskać klawisze do woli. Nie martw się, nic się nie złamie, nawet jeśli będziesz bardzo intensywny.

Thock Compact Wireless DE Kailh Box Black Onyx White Pudding
Biały i świeży jak śnieg onyks. Jest o 40% mniejsza niż pełnowymiarowe klawiatury. Jest zawsze gotowa do pracy. Oto Thock Compact Wireless DE Kailh Box Black Onyx White Pudding - Twój osobisty asystent w wygrywaniu.

Możesz za to podziękować klawiszom Pudding z nasadkami PBT, niemieckim układem i atramentowymi przełącznikami Kailh Box Black z funkcją hot-swap. Dzięki tej funkcji w każdej chwili możesz wymienić swoje przełączniki na inne (klawiatura obsługuje modele 3- lub 5-pinowe). Ale kto by się pokusił o wymianę przełączników Black, prawda?

Wygląd zewnętrzny też jest całkiem fajny. Aluminiowy top wygląda świetnie i służy jako dodatkowa osłona, która chroni obudowę przed zarysowaniami. Jest też ARGB, które można włączyć, aby podświetlić biurko. Tak, nam też się to podoba.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.