PROMOCJA

Klawiatura bezprzewodowa Endorfy Thock TKL HU Kailh Box Brown Wireless Black (EY5E005)

Dodaj opinię Kod:  413626392
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Cechy klawiszy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura bezprzewodowa Endorfy Thock TKL HU Kailh Box Brown Wireless Black (EY5E005)

Dodaj opinię Kod:  413626392

Z ENDORFY dzień dziecka trwa dwa tygodnie!

Od 20 maja do 2 czerwca 2024

379,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Thock TKL Wireless HU Brown
Chwyć Thock TKL Wireless HU Brown i uwolnij się od kabli! To węgierskojęzyczna klawiatura do pisania, grania i edytowania - niekoniecznie w tej kolejności ;)

Gdy tylko dostaniesz ją w swoje ręce, inne przestaną mieć znaczenie. Klawiatury ABS i podświetlenie ARGB zahipnotyzują Cię od pierwszego kliknięcia. I wisienka na torcie - pod klawiszami znajdziesz przełączniki Kailh Box Brown. Mamy moc!

Thock TKL Wireless HU Brown
Thock TKL Wireless HU Brown to niewielka klawiatura TKL, która skradnie Twoje serce od pierwszego kliknięcia. Ten podświetlany bandzior sprawdzi się w grach, kreatywnych wyzwaniach i pracy - a wszystko to bezprzewodowo z wygodnej kanapy.

Dzięki przełącznikom mechanicznym Kailh Box Brown jest tak wytrzymała, jak w pełni zmodernizowany pancerz czołgu. Zamknęliśmy je pod solidnymi nakładkami na klawisze PBT z węgierskim układem (i z dumą możemy powiedzieć, że są wykonane w technologii Double Shot). Dzięki wzmocnionym trzonkom przełączniki przetrwają do 70 milionów kliknięć, dzięki czemu możesz pozostać przy komputerze przez długi czas. Otrzymujesz również hot-swap - profesjonalną opcję wymiany przełączników na dowolne modele 3-pinowe lub 5-pinowe.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.