PROMOCJA

Klawiatura bezprzewodowa Endorfy Thock TKL DE Kailh Box Red Wireless Black (EY5D015)

Dodaj opinię Kod:  413626458
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Cechy klawiszy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura bezprzewodowa Endorfy Thock TKL DE Kailh Box Red Wireless Black (EY5D015)

Dodaj opinię Kod:  413626458

Z ENDORFY dzień dziecka trwa dwa tygodnie!

Od 20 maja do 2 czerwca 2024

379,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Thock TKL Wireless DE Kailh Box Red
To Twój znak, by zacząć żyć pełnią życia!

Mieliśmy swój udział w wirtualnych walkach i wiemy jedno - zwisające kable są uciążliwe. Dlatego w przypadku Thock TKL Wireless DE Kailh Box Red nadszedł czas, aby przeciąć kabel. Jeśli dodamy do tego przełączniki Kailh Box Red i nakładki na klawisze PBT z niemieckim układem, otrzymamy sprzęt dla zwycięzców. Zweryfikowano.

Thock TKL Wireless DE Kailh Box Red
Thock TKL Wireless DE Kailh Box Red to jedna z tych mniejszych klawiatur, które z pewnością pokochasz od pierwszego wejrzenia. Nie tylko świetnie nadaje się do gier, kreatywnych wyzwań i pracy, ale można z niej również korzystać bezprzewodowo - na przykład siedząc na wygodnej kanapie.

Każdy z niemieckich klawiszy kryje w sobie przełącznik Kailh Box Red. Dzięki wzmocnionym trzonom mogą one wytrzymać nawet 70 milionów naciśnięć. Dodaliśmy również hot-swap, opcję dla prawdziwych profesjonalistów. Teraz możesz wymienić przełączniki na dowolny model 3- lub 5-pinowy. Co więcej, wytrzymała górna część wytrzyma twoje wściekłe rzuty, jakbyś walczył w MMA, a nakładki na klawisze PBT chronią klawisze przed uszkodzeniami nie gorszymi niż zbroja płytowa. Nic dziwnego - wyprodukowaliśmy je w technologii Double Shot.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.