Klawiatura bezprzewodowa Endorfy Thock TKL Pudding DE Kailh Box Brown Wireless Black (EY5D016)

Dodaj opinię

Kod:  413633043

Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Cechy klawiszy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura bezprzewodowa Endorfy Thock TKL Pudding DE Kailh Box Brown Wireless Black (EY5D016)

Dodaj opinię

Kod:  413633043

429,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Thock TKL Wireless DE Kailh Box Brown Pudding
Zanim zaczniesz to czytać, trzymaj się z dala od promienia wybuchu. Nasza klawiatura naprawdę jest bombowa!

Poznaj Thock TKL Wireless DE Kailh Box Brown Pudding - bezprzewodową klawiaturę z klawiszami Pudding i niemieckim układem. Co więcej, ma przełączniki Kailh Box Brown z opcją hot-swap i nieustraszoną, wzmocnioną aluminiową górę. Poważnie, jest tak wytrzymała, że mogłaby posłużyć jako tarcza podczas inwazji kosmitów. Ale nie testujmy tej teorii.

Thock TKL Wireless DE Kailh Box Brown Pudding
Słyszeliśmy kiedyś, że prawdziwy bohater technologiczny potrzebuje w życiu tylko jednej rzeczy - niezawodnego sprzętu do wygrywania. I to musi być prawda, bo odkąd zaczęliśmy pracować (i grać) z klawiaturą Thock TKL Wireless DE Kailh Box Brown Pudding, nie możemy oderwać od niej rąk.

Niektórzy twierdzą, że sekretnym składnikiem jest zestaw klawiszy Pudding z niemieckim układem i podświetleniem ARGB. Ale prawda jest taka, że jesteśmy frajerami bezprzewodowego sprzętu o potężnych parametrach - takich jak nakładki na klawisze PBT Double Shot, które skrywają przełączniki Kailh Box Brown z możliwością wymiany podczas pracy. Ich żywotność szacuje się nawet na 70 milionów naciśnięć klawiszy, więc możesz zaplanować swoje codzienne zadania z kilkuletnim wyprzedzeniem. My swoje już zaplanowaliśmy.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.