PROMOCJA

Klawiatura bezprzewodowa Endorfy Thock 75% Pudding DE Kailh Box Black Wireless Onyx White (EY5D020)

Dodaj opinię Kod:  413635614
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Cechy klawiszy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura bezprzewodowa Endorfy Thock 75% Pudding DE Kailh Box Black Wireless Onyx White (EY5D020)

Dodaj opinię Kod:  413635614

Z ENDORFY dzień dziecka trwa dwa tygodnie!

Od 20 maja do 2 czerwca 2024

429,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Thock 75% Wireless DE Kailh Box Black Onyx White Pudding
Thock 75% Wireless DE Kailh Box Black Onyx White Pudding to niewielka klawiatura z klawiszami Pudding i niemieckim układem, a także podświetleniem ARGB. Ta mała klawiatura z aluminiową obudową ma wszystko, czego potrzebujesz, aby wygrać - na przykład przełączniki Kailh Box Black, które można wymieniać podczas pracy. Ta opcja pozwoli ci wymienić przełączniki szybciej niż otaku kupuje bilet na konwent anime.

Zaufaj ekspertom.

Thock 75% Wireless DE Kailh Box Black Onyx White Pudding
Nasz Thock 75% Wireless DE Kailh Box Black Onyx White Pudding oferuje świetną wydajność ukrytą w niewielkiej (326×136,2×42,5 mm) obudowie bezprzewodowej, która od samego początku kusi swoim wyglądem. Zebraliśmy zespół przycisków Pudding z podświetleniem ARGB na wzmocnionym aluminiowym topie.

Nie tylko możesz korzystać z klawiatury z kolorową zorzą nad biurkiem, ale każdy z klawiszy mówi po niemiecku. A jako wisienka na torcie - nasze przełączniki można wymieniać podczas pracy. W praktyce można je wymienić na dowolny model 3- lub 5-pinowy. Ale kto chciałby wymieniać te świetne przełączniki?

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.