PROMOCJA

Klawiatura przewodowa Endorfy Thock DE Kailh Red USB Black (EY5D022)

Dodaj opinię Kod:  413637054
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Cechy klawiszy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura przewodowa Endorfy Thock DE Kailh Red USB Black (EY5D022)

Dodaj opinię Kod:  413637054

Z ENDORFY dzień dziecka trwa dwa tygodnie!

Od 20 maja do 2 czerwca 2024

299,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Thock DE Kailh Red
Oto najkrótsza rekomendacja na świecie: inne klawiatury chcą być Thock DE Kailh Red, gdy dorosną! Jej pełnowymiarowa obudowa z aluminiowym topem jest wyposażona w nasze ulubione przełączniki Kailh Red - są one zawsze gotowe do gry, ponieważ umieściliśmy na nich klawisze PBT z niemieckim układem. Jeśli chcesz, możesz skąpać je w zorzy podświetlenia ARGB - robimy to codziennie.

Thock DE Kailh Red
Thock DE Kailh Red na pulpicie = dodatkowe wsparcie w codziennych wyzwaniach. Mówimy poważnie! Klawiatura jest wygodna pod palcami, a dzięki wzmocnionej górnej części wychodzi bez szwanku nawet z najbardziej zaciekłych bitew. Może również świecić, dzięki czemu można jej używać w zorzy ARGB.

Wnętrze też jest całkiem zgrabne. Klawisze skrywają ultra-odporne przełączniki Kailh Red, które zapewniają szybką reakcję i ciche stukanie. Klawisze opancerzyliśmy nakładkami PBT z niemieckim układem, wyprodukowanymi w technologii Double Shot, dzięki czemu możesz korzystać z klawiatury bez obawy, że "ześlizgniesz się" z klawisza. Rozumiemy, że w ogniu walki trzeba się martwić o ważniejsze rzeczy.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.