PROMOCJA

Klawiatura bezprzewodowa Endorfy Thock Compact HU Kailh Box Red Wireless Black (EY5E001)

Dodaj opinię Kod:  413662416
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Cechy klawiszy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura bezprzewodowa Endorfy Thock Compact HU Kailh Box Red Wireless Black (EY5E001)

Dodaj opinię Kod:  413662416

Z ENDORFY dzień dziecka trwa dwa tygodnie!

Od 20 maja do 2 czerwca 2024

329,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Thock Compact Wireless HU Red
Gdyby ktoś zapytał nas o podsumowanie Thock Compact Wireless HU Red w jednym zdaniu, powiedzielibyśmy, że to mała klawiatura z dużym potencjałem. Serio – posiada ultra-trwałe przełączniki Kailh Box Red, przyjemne w dotyku klawisze ABS z układem klawiatury węgierskim (Hungarian layout) i kilka innych przydatnych opcji. Z takim zestawem pokonasz swoich wrogów i ukończysz zadania biurowe szybciej, niż zajęło to przeczytanie tego opisu. Sprawdziliśmy. ;)

Thock Compact Wireless HU Red
Thock Compact Wireless HU Red zmieści się nawet na najmniejszych biurkach – wyobraź sobie dodatkową przestrzeń, którą odzyskasz dla myszki. Ma również wzmocnioną obudowę, więc nie musisz chodzić na paluszkach wokół niej. Każdy z 61 klawiszy kryje w sobie mechaniczny przełącznik Kailh Box Red. Są to ultra-szybkie przełączniki z wzmocnionymi trzonkami, które przetrwają nawet do 70 milionów kliknięć. Chętnie walczące z kliknięciami i prawdziwa przyjemność dla bohaterów technologii, którzy nie boją się "szybkiej rundki" przed snem. Pokryliśmy je wytrzymałymi klawiszami ABS z układem klawiatury węgierskim.

Ale to nie koniec jego zalet – mamy również funkcję hot-swap, dzięki której możesz wymieniać przełączniki w locie. Klawiatura obsługuje wszystkie przełączniki z 3- i 5-pinowym montażem, dając Ci pełną swobodę wyboru.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.