PROMOCJA

Klawiatura przewodowa Endorfy Thock TKL HU Kailh Red USB Black (EY5E004)

Dodaj opinię Kod:  413664501
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Cechy klawiszy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura przewodowa Endorfy Thock TKL HU Kailh Red USB Black (EY5E004)

Dodaj opinię Kod:  413664501

Z ENDORFY dzień dziecka trwa dwa tygodnie!

Od 20 maja do 2 czerwca 2024

259,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Thock TKL HU Red
Dobra klawiatura dla gracza to jak pomocnik superbohatera – nie przegapi ani jednego ruchu, słucha wszystkich poleceń i wspiera cię w bitwach. I dokładnie taka jest Thock TKL HU Red.

Nasza mała klawiatura ma klawisze ABS z układem klawiatury węgierskim. Pod nimi zamontowaliśmy przełączniki Kailh Red dla szybkich zwycięstw we wszystkich twoich bitwach – w tym także konkursach na najładniejszą klawiaturę. Dzięki podświetleniu ARGB. ;)

Thock TKL HU Red
Thock TKL HU Red to mała mechaniczna klawiatura typu "turniejowego", która, według naszej skromnej opinii, powinna być honorowym gościem każdego wydarzenia esportowego.

Jej wzmocniona obudowa mieści 87 ultra-szybkich przełączników Kailh Red – idealny wybór do gier FPS i wieloosobowych. Każdy klawisz jest pokryty trwałą klapą klawisza ABS z układem klawiatury węgierskim, aby dać Ci dodatkową przewagę nad przeciwnikami. Żegnaj, ślizgające się palce z klawiszy w kluczowych momentach gry!

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.