PROMOCJA

Klawiatura przewodowa Endorfy Thock IT Kailh Brown USB Black (EY5G009)

Dodaj opinię Kod:  413674305
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Cechy klawiszy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura przewodowa Endorfy Thock IT Kailh Brown USB Black (EY5G009)

Dodaj opinię Kod:  413674305

Z ENDORFY dzień dziecka trwa dwa tygodnie!

Od 20 maja do 2 czerwca 2024

299,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Thock IT Brown
Dobra klawiatura jest jak najlepszy kumpel - niezawodna. I niezniszczalna (dosłownie!) w ekstremalnych warunkach, takich jak bitwy ze smokami lub deadline'y w biurze.

Taka właśnie jest klawiatura Thock IT Brown - prawdziwa piękność z aluminiową górą i mechanicznymi przełącznikami Kailh Brown o żywotności 50 milionów kliknięć. Zwieńczyliśmy je nakładkami na klawisze ABS z włoskim układem i podświetleniem ARGB, więc przygotuj się na zazdrosne spojrzenia znajomych.

Thock IT Brown
Dzięki Thock IT Brown masz wszystko, czego potrzebujesz w zasięgu ręki - bez względu na zadanie. Ma wzmocnioną górną część, podświetlenie ARGB i bardzo wytrzymałe przełączniki mechaniczne Kailh Brown, które wykonują każde kliknięcie i odbijają się miękko po aktywacji. Nie będziesz musiał odrywać wzroku od ekranu.

Na klawiaturze klawisze są uzbrojone w nakładki ABS z laserowo nadrukowanym włoskim układem. Mówiąc najprościej - możesz szaleć, klikając, nie martwiąc się, że palce ześlizgną się z przycisku w kluczowym momencie bitwy. W końcu wszyscy wiemy, że są ważniejsze rzeczy do zrobienia.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.