Mysz Endorfy LIX Wireless Onyx White (EY6A010)

Dodaj opinię

Kod:  413766801

Połączenie
Rozmiar myszki
Przyciski
Zgodność z systemem operacyjnym
  • Linux
  • Mac OS
  • Microsoft Windows

Mysz Endorfy LIX Wireless Onyx White (EY6A010)

Dodaj opinię

Kod:  413766801

229,00

Dostępny

1

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Endorfy LIX Wireless Onyx White

Endorfy LIX Wireless Onyx White to elegancka myszka, która robi eleganckie osiągi. Dzięki ślizgaczom PTFE jest bardzo szybki. Do tego podświetlenie ARGB i obudowa jak plaster miodu dają mu 1000 punktów do epickiego wyglądu. W środku też jest nieźle. Zamknięty w nim sensor PixArt PMW3335 o czułości 16000 DPI, więc nie umknie mu żaden (nawet najsubtelniejszy) manewr. W pakiecie są jeszcze mikroprzełączniki Kailh GM 4.0, w które możesz tłuc bez stresu, że za chwilę coś chrupnie pod przyciskami.

Piekielnie szybki PixArt PMW3335

Z LIX Onyx White bawisz się i pracujesz na 100%. Tutaj nie ma miejsca na zastanawianie się – jest pełen spontan, szybkie decyzje i trafianie zawsze w punkt. To zasługa sprawdzonego sensora PixArt PMW3335. Jest piekielnie precyzyjny aż do czułości 16000 DPI. Wystarczy, że delikatnie przesuniesz myszką po podkładce, a Twoja postać w grze odwróci się w kierunku wroga z prędkością światła. I
jesteś zwycięzcą.

Lekki jak piórko

LIX Onyx White jest lekki (waży tylko 69 g) i wygląda jak plaster miodu z przyszłości. Wystarczy, że odpalisz podświetlenie ARGB i możesz nagrywać reelsy o kosmitach.

Bestia z uroczym podświetleniem

Spójrzmy prawdzie w oczy – obudowa LIX-a aż prosi się o podświetlenie. W wersji ARGB wygląda na biurku po prostu epicko. Zwłaszcza, że możesz do woli eksperymentować z jej kolorami. W LIX Wireless Onyx White podświetlisz logo Endorfy, rolkę i pasek na tyle obudowy. Przewiewny pancerz uwalnia dodatkowe promienie światła – możesz nadać im własny kolor albo skorzystać z naszej bazy predefiniowanych efektów. ARGB skonfigurujesz w kilka sekund za pomocą dedykowanego oprogramowania.

Długie granie, szybkie ładowanie

LIX Wireless Onyx White to myszka, którą trudno zmęczyć. Jej wnętrze kryje solidny akumulator, który widocznie wydłuża czas działania, zwiększając Twoje szanse na zebranie dropa po długiej walce z bossem. A kiedy poziom energii spadnie, LIX Wireless Onyx White zaalarmuje Cię migającym na czerwono podświetleniem rolki — wtedy wystarczy ujarzmić go na czas ładowania ultramiękkim przewodem ze złączem USB typu C, który dołączyliśmy w zestawie.
 

Specyfikacja

Połączenie
Rozmiar myszki
Maksymalna rozdzielczość czujnika, dpi
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.