Generator benzynowy INGCO GE55003 5 kWh (GE55003)

Dodaj opinię

Kod:  415379358

Moc znamionowa
Typ alternatora
Liczba faz
System uruchamiania
Maksymalna moc
  • 5.5 kW

Generator benzynowy INGCO GE55003 5 kWh (GE55003)

Dodaj opinię

Kod:  415379358

1 799,00

Chwilowo niedostępny

Gwarancja. 12 miesięcy 

Opis

Generator benzynowy INGCO GE55003 to mocny model, który stanie się niezastąpionym pomocnikiem zarówno w przypadku krótkotrwałych, jak i długotrwałych przerw w dostawie prądu w Twoim lokalu, domu, wiejskim domu. Zapewni zasilanie awaryjne dla domu prywatnego lub małej produkcji. Generator jednofazowy (220 V) o częstotliwości prądu przemiennego 50 Hz, z automatycznym regulatorem napięcia i mocy maksymalnej 5,5 kW.

Firma INKO— przykład udanego połączenia jakości i ceny w dziedzinie narzędzi. Marka od 15 lat zajmuje jedną z czołowych pozycji na świecie wśród producentów narzędzi elektrycznych i ręcznych pod względem liczby własnych patentów i form. Wcześniej firma produkowała narzędzia dla firm Bosch i Makita osiągając wysoką jakość wytwarzanych produktów. Jednak w 2006 roku podjęto decyzję o stworzeniu własnej marki INGCO — INnovation i Global COoperative. W rezultacie produkty INGCOstał się żywym przykładem na to, że produkty wyłącznie chińskie mogą być wysokiej jakości. Wszystkie narzędzia produkowane są w nowoczesnej fabryce, kontrola jakości przeprowadzana jest na wszystkich etapach produkcji poprzez obowiązkowe badania produktów z każdej wyprodukowanej partii. Badania przeprowadzane są w wydzielonym laboratorium o wysokim stopniu automatyzacji, co ogranicza rolę czynnika ludzkiego.

Specyfikacja

Moc znamionowa
Typ alternatora
Kraj pochodzenia
Rodzaj paliwa
Liczba faz
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.