NOWOŚĆ

Robot sprzątający (mycie okien) Mamibot W120-T Black

Dodaj opinię

Kod:  416642805

Rodzaj sprzątania

Robot sprzątający (mycie okien) Mamibot W120-T Black

Dodaj opinię

Kod:  416642805

1 098,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Niezawodny system bezpieczeństwa
Kabel zasilający w tym modelu jest wkręcany w gniazdo, co gwarantuje jego pewne zamocowanie (tj. nie wyrwie się nawet w przypadku przypadkowego odłączenia robota od powierzchni). Ponadto Mamibot W120-T Black jest wyposażony w opcjonalny kabel bezpieczeństwa o długości 4,5 metra.
Uwaga! Robot do czyszczenia okien Mamibot 120T Black nie rozpocznie czyszczenia, dopóki kabel bezpieczeństwa nie zostanie podłączony do specjalnego gniazda gadżetu.

W przypadku awarii zasilania sieciowego urządzenie przełączy się w tryb autonomiczny i pozostanie na miejscu przez kolejne 20 minut, zasilane z baterii zapasowej. W przypadku wystąpienia takiej siły wyższej robot do mycia okien powiadomi użytkownika o problemie za pomocą charakterystycznych sygnałów dźwiękowych.

Obecność ergonomicznego uchwytu
Ułatwia instalację robota na oknie lub jego demontaż po zakończeniu cyklu czyszczenia.

Wyrafinowana konstrukcja
Robot do mycia okien ma lekką i cienką obudowę, która zapewnia maksymalną łatwość użytkowania.

Specjalny system ruchu
Robot do mycia okien porusza się po trajektoriach w kształcie litery Z. Jest też przycisk do włączania mycia w dwóch trybach po kolei. Szczególną cechą tego modelu jest opatentowana technologia mycia wzdłuż ram, która przypomina ruch falowy. Ta metoda ruchu pozwala urządzeniu zbliżyć się do ram tak blisko, jak to możliwe, unikając pominięcia nieoczyszczonych obszarów i nie pozostawiając plam na powierzchni. Ważne jest, aby pamiętać, że inteligentny środek czyszczący wybiera trajektorię, którą należy podążać w zależności od geometrii czyszczonej powierzchni. Po zakończeniu cyklu czyszczenia Mamibot W120-T Black powróci do miejsca, w którym rozpoczął pracę.

Sterowanie za pomocą smartfona
Następujące opcje są dostępne dla użytkownika za pośrednictwem aplikacji mobilnej: rozpoczęcie lub zatrzymanie przepływu pracy, wybór odpowiedniego trybu.

Specyfikacja

Poziom hałasu, dB
 • 65
Zawartość zestawu
 • Robot do czyszczenia okien
  Pilot zdalnego sterowania do czyszczenia okien
  2 ściereczki do polerowania
  2 ściereczki do mycia
  Ładowarka
  Przedłużacz
  Instrukcja obsługi
  Gwarancja
Czas pełnego ładowania
 • 2 godziny
Wymiary (wys. x szer. x gł.)
 • 25 x 10 x 25 cm
Wymiary opakowania (wys. x szer. x gł.)
 • 27.5 x 14.5 x 35.5 cm
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.