Inteligentny dozownik karmy HHOLove Wi-Fi Plus (6975692070034)

Dodaj opinię

Kod:  417445560

Inteligentny dozownik karmy HHOLove Wi-Fi Plus (6975692070034)

Dodaj opinię

Kod:  417445560

419,00

Chwilowo niedostępny

Gwarancja. 12 miesięcy oficjalnej gwarancji od producenta 

Opis

Widoczność miski z jedzeniem
Ten produkt pozwala ustawić plan karmienia dla swojego zwierzaka za pośrednictwem aplikacji HHOLOVE, zrobi zdjęcie miski po zakończeniu jedzenia i wyśle wiadomość ze zdjęciem do użytkownika. W każdej chwili można również sprawdzić ilość karmy w misce.

Zdalne sterowanie za pomocą aplikacji
Gdy automatyczny podajnik jest podłączony do WiFi, możesz użyć aplikacji do zdalnego dozowania karmy swojemu zwierzakowi, a nawet stworzyć automatyczny harmonogram karmienia lub przeglądać zapisy karmienia ze zdjęciami, co będzie bardzo wygodne. Aplikacja automatycznie wygeneruje plan karmienia w zależności od wieku i wagi zwierzęcia, aby uniknąć przekarmienia i zapewnić zdrowie zwierzęcia.

Wodoodporność i zachowanie świeżości
Urządzenie posiada wysokiej jakości pyłoszczelną pokrywę, która izoluje powietrze i zapobiega utlenianiu się karmy. Pokrywa posiada woreczek pochłaniający wilgoć, aby zachować świeżość i chronić zdrowie zwierząt domowych. Unikalna konstrukcja wylotu uszczelnia żywność i chroni ją przed ugryzieniami.

Duża pojemność 6 litrów
Automatyczny karmnik dla zwierząt o pojemności 6 litrów zapewnia zwierzętom odpowiednie pożywienie, gdy jesteś poza domem. Świeżość w każdym kęsie. Karmnik jest wyposażony w worek pochłaniający wilgoć, który zachowuje świeżość karmy, aby była świeża i chrupiąca.

Podwójne zasilanie
Podajnik czasowy ma podwójne zasilanie - USB i bateryjne. Ma wbudowany system zasilania awaryjnego i automatycznie przełącza się na zasilanie bateryjne w przypadku awarii zasilania bez wpływu na plan karmienia.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.