Inteligentny dozownik karmy z kamerą 360° HHOLove O Sitter Wi-Fi (6975692070430)

Dodaj opinię

Kod:  417513669

Inteligentny dozownik karmy z kamerą 360° HHOLove O Sitter Wi-Fi (6975692070430)

Dodaj opinię

Kod:  417513669

699,00

Chwilowo niedostępny

Gwarancja. 12 miesięcy oficjalnej gwarancji od producenta 

Opis

Inteligentny dozownik karmy z kamerą 360 HD HHOLove O Sitter Wi-Fi
Zadbaj o zdrowe nawyki żywieniowe swojego pupila. HHOLove O Sitter to inteligentny dozownik karmy, pozwalający dostosować dietę do potrzeb zwierzaka. Możesz wybierać spośród dostępnych planów żywienia lub stworzyć go samodzielnie. Sterowanie ułatwia dedykowana aplikacja, a kamera HD pozwala monitorować kota pod Twoją nieobecność. Ponadto dwukierunkowe audio umożliwia wydawanie poleceń pupilowi. Co więcej, wskaźniki świetlne dostarczą Ci informacji na temat statusu pracy urządzenia, a z opakowania po produkcie stworzysz domek dla kota. Sprawdź, co jeszcze oferuje O Sitter!

Wbudowana kamera
Bądź w kontakcie ze swoim pupilem bez względu na to, gdzie się znajdujesz. Dozownik oferuje kamerę z 4-krotnym zoomem. Zapewnia obraz w jakości HD, a jej zasięg wynosi 360 w poziomie i 110 w pionie. Oprócz tego technologia AI pozwala na automatyczne śledzenie poruszającego się pupila. Możesz zatem obserwować go z dowolnego miejsca – pozwala na to połączenie WiFi. Co więcej, kamera wykorzystuje 3 tryby pracy: IR Night Vision, Privacy oraz Do Not Disturb.

Wygodne sterowanie z aplikacją
Obsługa O Sitter nie sprawi Ci problemu – korzystanie z inteligentnego dozownika ułatwia dedykowana aplikacja. Z jej poziomu możesz nie tylko kontrolować swojego zwierzaka, ale również zapisać 60-sekundowy film przedstawiający co porabiał pupil podczas Twojej nieobecności. Ponadto dwukierunkowe audio pozwala wydawać mu polecenia, a wbudowany laser pełni funkcję zabawki i sprawi, że Twój kot nie będzie się nudził.

Harmonogram żywienia
Aplikacja umożliwia także dostosowanie diety kota do jego potrzeb. Dostępne opcje pozwolą zadbać o odpowiednie nawyki żywieniowe podczas ciąży pupila, ułatwią zrzucenie wagi lub jej utrzymanie. Możesz również dopasować ustawienia samodzielnie, wybierając wielkość i ilość porcji oraz porę ich podania.

Starannie przemyślana konstrukcja
Inteligentny dozownik jest przeznaczony do karmy o wielkości w zakresie 3 - 13 mm, a pojemność zbiornika wynosi 2.5 l, dzięki czemu jedzenie wystarczy na dłużej. Z kolei miska powstała ze stali nierdzewnej 304 i z łatwością utrzymasz ją w czystości – możesz ją myć pod bieżącą wodą. W trosce o zdrowie zwierzaka zaleca się czyszczenie miski raz na miesiąc. Co więcej, w zestawie znajdziesz zasilacz zapewniający prawidłowe działanie urządzenia. Możesz również wykorzystać 4 baterie AA (brak w zestawie), aby dozownik kontynuował pracę podczas awarii prądu.

Dodatkowe możliwości
Umieszczone na górze urządzenia wskaźniki świetlne dostarczą Ci informacji odnośnie jego statusu pracy. Za ich pomocą dowiesz się o połączeniu z siecią, aktualizacji oprogramowania, problemach z połączeniem, konieczności uzupełnienia zbiornika itp. Dodatkowo opakowanie po O Sitter może posłużyć jako legowisko/domek dla kota – do zestawu dołączono specjalne zatrzaski umożliwiające jego montaż.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.