Inteligentny dozownik karmy Petoneer Nutri Vision (6930460007063)

Dodaj opinię

Kod:  417516498

Inteligentny dozownik karmy Petoneer Nutri Vision (6930460007063)

Dodaj opinię

Kod:  417516498

399,00

Chwilowo niedostępny

Gwarancja. 12 miesięcy oficjalnej gwarancji od producenta 

Opis

Nie martw się o swojego zwierzaka
Zostajesz do późna w pracy, w podróży, na imprezie lub spotkaniu, podczas gdy Twój ulubiony futrzany przyjaciel czeka w domu? Dzięki Petoneer Nutri Mini Feeder karmienie zwierzaka będzie dziecinnie proste. Unikniesz zmartwień, a nawet strachu związanego z aklimatyzacją zwierzęcia w nowym środowisku. Spokój ducha, gdziekolwiek jesteś!

Posiłki zgodnie z planem i porcjami
Trzymanie zwierząt w ograniczonej przestrzeni może łatwo prowadzić do przejadania się i otyłości. Dzięki poręcznej aplikacji do planowania i zasadom karmienia, Petoneer Nutri Mini Feeder może pomóc zwierzętom rozwinąć zdrowe nawyki żywieniowe i zapobiec przejadaniu się i pomijaniu posiłków.

Dwukierunkowy dźwięk i interaktywność
Obserwuj swoje zwierzęta i wchodź z nimi w interakcję wizualną i interaktywną, kiedy tylko chcesz. Zwierzęta nie będą już czuły się samotne, nawet gdy zostaną same w domu. Zawsze będziesz mógł zobaczyć swojego ulubionego zwierzaka, nie tracąc go ani na chwilę!

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.