Eliminator zapachów Petoneer Pro (6930460006981)

Dodaj opinię

Kod:  417579312

Eliminator zapachów Petoneer Pro (6930460006981)

Dodaj opinię

Kod:  417579312

99,90

Chwilowo niedostępny

Gwarancja. 12 miesięcy oficjalnej gwarancji od producenta Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Petoneer Smart Odor Eliminator Pro wyczuje każdy ruch
Oczyszczacz powietrza wyposażony został w precyzyjne czujniki IR. Dzięki nim urządzenie zawsze wie, kiedy powinno się uruchomić.

Dwa tryby pracy
Ustaw sprzęt dokładnie tak, jak potrzebujesz. Wybierz tryb pracy czasowy lub automatyczny. Z nim zapomnisz, że powietrze samo się odświeża!

Ozonowanie i oczyszczenie w jednym
Cząsteczki tlenu i ujemne jony działają na Twoją korzyść. Sterylizują i neutralizują powietrze. Redukcja zapachów dochodzi do 84.8%, zaś współczynnik sterylizacji to aż 99.91%!

Praca do 7 dni
Wydajna bateria o pojemności 2600 mAh sprawia, że jedno ładowanie wystarcza na 7 dni. Akumulator można podłączyć za pomocą popularnego przewodu USB-C. Popraw łatwo jakość swojego powietrza z Petoneer Smart Odor Eliminator Pro!

Specyfikacja

Rodzaj zwierzęcia
Waga
Kolor
  • Biały
Kraj rejestracji marki
  • Chiny
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.