Mysz Mionix Castor PRO USB Black (CASTOR-PRO)

Dodaj opinię Kod:  422827635
Połączenie
Rozmiar myszki
Przyciski
Zgodność z systemem operacyjnym
  • Microsoft Windows

Mysz Mionix Castor PRO USB Black (CASTOR-PRO)

Dodaj opinię Kod:  422827635

64,49

Chwilowo niedostępny

Gwarancja. 12 miesięcy 

Opis

Mysz gamingowa Mionix Castor PRO jest lekka, szybka i bardzo precyzyjna. To między innymi dzięki sensorowi PMW-3370 firmy Pixart i 19 000 DPI. Przyciski myszy mogą pochwalić się wytrzymałością na poziomie 80 milionów kliknięć. Na szczególną uwagę zasługują teflonowe ślizgacze o niskim współczynniku tarcia oraz elastyczny kabel. Takie połączenie gwarantuje idealną precyzję i szybkość ruchów. Model Castor PRO to też ergonomiczny kształt.

Wysoka precyzja ruchów
Mysz Mionix Castor PRO została wyposażona w 1.8-metrowy kabel, który został skonstruowany tak, żeby pod żadnym pozorem nie przeszkadzał w rozgrywce. Powłoka myszy zapobiega ślizganiu się ręki, a 6 programowalnych przycisków daje całą gamę możliwości. Castor PRO może być podpięta do komputera za pomocą portu USB. Dwie strefy podświetlenia LED robią wrażenie, a polling rate na poziomie 1000 Hz zapewni doskonały przekaz danych.

Specyfikacja

Połączenie
Rozmiar myszki
Liczba przycisków myszy
Interfejs
Kolor
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.