Mysz Mionix Naos PRO USB Black (NAOS-PRO)

Dodaj opinię Kod:  422830866
Połączenie
Rozmiar myszki
Przyciski
Zgodność z systemem operacyjnym
  • Microsoft Windows

Mysz Mionix Naos PRO USB Black (NAOS-PRO)

Dodaj opinię Kod:  422830866

64,49

Chwilowo niedostępny

Gwarancja. 12 miesięcy 

Opis

Mysz gamingowa Mionix Naos PRO wyróżnia się sensorem PMW 3370 19 000 DPI oraz przyciskami, które mogą pochwalić się wytrzymałością na poziomie 80 milionów kliknięć. Na szczególną uwagę zasługują teflonowe ślizgacze o niskim współczynniku tarcia oraz elastyczny kabel. Takie połączenie gwarantuje idealną precyzję i szybkość ruchów. Model Naos PRO to też ergonomiczny kształt. Mysz przeznaczona jest dla osób praworęcznych.

Wysoka precyzja ruchów
Mysz Mionix Naos PRO została wyposażona w 1.8-metrowy kabel, który został skonstruowany tak, żeby pod żadnym pozorem nie przeszkadzał w rozgrywce. Powłoka myszy zapobiega ślizganiu się ręki, a 7 programowalnych przycisków daje całą gamę możliwości. Naos PRO może być podpięta do komputera za pomocą portu USB. Dwie strefy podświetlenia LED robią wrażenie, a polling rate na poziomie 1000 Hz zapewni doskonały przekaz danych.

Specyfikacja

Połączenie
Rozmiar myszki
Kolor
Interfejs
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.