Robot sprzątający Midea M7 White

Dodaj opinię

Kod:  424271544

Rodzaj sprzątania

Robot sprzątający Midea M7 White

Dodaj opinię

Kod:  424271544

905,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Posprząta za Ciebie
Robot sprzątający Midea M7 odkurzy i umyje podłogi w Twoim domu za Ciebie. Został wyposażony w silnik o mocy 55 W i zapewnia siłę ssania sięgającą 4000 Pa. Dzięki technologii nawigacji laserowej LDS oraz ponad 30 inteligentnym czujnikom doskonale odnajduje się w każdym mieszkaniu i optymalnie planuje trasy sprzątania. Urządzenie pracuje do 150 minut na jednym ładowaniu i potrafi pokonywać przeszkody o wysokości do 20 mm.

Dokładne mycie podłóg
Już wkrótce podłogi w Twoim domu mogą być nieskazitelnie czyste. Robot doskonale radzi sobie nawet z wyjątkowo uporczywymi zanieczyszczeniami, usuwając przy tym alergeny. Możesz też dostosować jego pracę do swoich potrzeb lub stopnia zabrudzenia powierzchni, wybierając jedną z 3 dostępnych ilości dozowanej wody.

Efektywne odkurzanie
Co sprawia, że robot M7 tak szybko i skutecznie radzi sobie z kurzem i odpadami? Wysokiej klasy silnik bezszczotkowy Nidec, który zapewnia siłę ssania nawet 4000 Pa! Co więcej, nowe oprogramowanie oraz zaawansowane algorytmy odpowiadają za zwiększenie wydajności urządzenia. Teraz błyskawicznie pozbędziesz się kurzu, sierści, włosów i innych śmieci! Istnieje też możliwość wyboru spośród dostępnych trybów odkurzania takich jak Silent, Soft, Standard i Max.

Dokładnie odkurza dywany
Robot idealnie sprawdzi się na różnego rodzaju powierzchniach. Automatycznie wykrywa dywany i zwiększa na nich siłę ssania, aby skutecznie pozbyć się ukrytego w ich włóknach kurzu, okruchów czy sierści. Szczotka w kształcie litery V została zaprojektowana w taki sposób, aby nie plątały się w nią włosy. Jest też całkowicie bezpieczna nawet dla delikatnych powierzchni. Robot ma także szczotki boczne, które skutecznie eliminują brud również ze szczelin.

Zaawansowana nawigacja laserowa LDS
Inteligentny robot Midea M7 został wyposażony w system nawigacji laserowej LDS, dzięki któremu może tworzyć precyzyjne mapy pięter i planować trasy sprzątania w taki sposób, aby nie pomijać żadnych obszarów ani nie powtarzać czyszczenia tych samych powierzchni. Zastosowane technologie sprawiają też, że urządzenie bez problemu pracuje w ciemności.

Niestraszne mu przeszkody
Jak to możliwe, że robot tak sprawnie, a zarazem bezpiecznie porusza się po pomieszczeniach? M7 wykorzystuje specjalne czujniki antykolizyjne, aby omijać przeszkody i unikać zderzeń z meblami. Nie grozi mu także upadek ze schodów. Nie musisz też pamiętać o jego ładowaniu! Jeżeli w trakcie sprzątania akumulator będzie bliski wyczerpania, robot samoistnie wróci do stacji dokującej. Gdy się naładuje, wznowi pracę w miejscu, w którym skończył!

Z aplikacją możesz więcej
Zależy Ci na dodatkowych możliwościach? Wypróbuj dedykowaną aplikację! Za jej pomocą bez trudu zaplanujesz harmonogram pracy dla robota lub wskażesz obszary, które mają zostać posprzątane w pierwszej kolejności. Urządzenie może zapisać nawet kilka map pięter, sprawdzi się więc zarówno w małym, jak i dużym domu. Możesz też tworzyć wirtualne ściany, aby uniemożliwić M7 dostęp do wybranych pomieszczeń - na przykład do pokoju dziecka. Istnieje też możliwość kontroli robota za pomocą komend głosowych - urządzenie jest kompatybilne z asystentem Amazon Alexa.

Specyfikacja

Objętość pojemnika na kurz, l
 • 0.45
Poziom hałasu, dB
 • 69
Typ filtra
 • HEPA
Zawartość zestawu
 • Robot sprzątający
  Stacja ładująca
  Szczotki boczne
  Instrukcja obsługi
Obszar sprzątania
 • 250 m2
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.