Mysz Sharkoon Shark Force II Black

Dodaj opinię Kod:  424318224
Połączenie
Rozmiar myszki
Zgodność z systemem operacyjnym
  • Microsoft Windows

Mysz Sharkoon Shark Force II Black

Dodaj opinię Kod:  424318224

50,98

Dostępny

Gwarancja. 12 miesięcy 

Opis

Klasyka w nowej odsłonie
SHARK Force II powraca z jeszcze większą mocą. Mysz jest teraz wyposażona w potężny sensor optyczny PixArt PAW3519. Czujnik ma precyzyjną rozdzielczość 4200 DPI, dzięki czemu mysz nadaje się zarówno do gier, jak i do biurka. Aby zapewnić jeszcze większą elastyczność zarówno podczas manewrów w grach, jak i pracy biurowej, sześć wstępnie ustawionych poziomów DPI można płynnie regulować za naciśnięciem jednego przycisku. Logo SHARK Force na myszy jest podświetlane, aby pokazać, który poziom jest aktualnie wybrany.

Wypróbowana i przetestowana konstrukcja zapewniająca optymalną wydajność
Podobnie jak jej poprzedniczka, SHARK Force II również imponuje sprawdzonym, charakterystycznym designem. Boki myszy zakrzywiają się z tyłu, nadając jej kształt, który jest niezwykle ergonomiczny dla praworęcznych użytkowników. Z boku myszy znajdują się również dwa duże przyciski, które zapewniają dodatkowe elementy sterujące do gier i przeglądania stron internetowych. Dzięki trzem różnym wersjom kolorystycznym SHARK Force II oferuje wszechstronność i wybór wyglądu.

Specyfikacja

Połączenie
Rozmiar myszki
Interfejs
Maksymalna rozdzielczość czujnika, dpi
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.