Klawiatura przewodowa SteelSeries Apex 3 USB Nordic Black

Dodaj opinię Kod:  430516262
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura przewodowa SteelSeries Apex 3 USB Nordic Black

Dodaj opinię Kod:  430516262

Dostępny

305,31

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Poza konkurencją
Wodoodporna Apex 3 to kompletna klawiatura do gier, stworzona przez połączenie zaawansowanych technologii SteelSeries z najlepszym zestawem funkcji do gier.

Wodoodporność i pyłoszczelność
Wypadki się zdarzają, ale Apex 3 potrafi je przetrwać.

10 stref oświetlenia RGB
Dostosuj efekty RGB i wybierz ulubione schematy kolorów zarówno do normalnego użytkowania, jak i akcji w grze. Spersonalizuj oświetlenie tak, aby pasowało do każdego stylu.

Ciche przełączniki do gier
Przełączniki o niskim tarciu są praktycznie bezgłośne w użyciu, a przy tym są trwałe — wydajność gwarantowana na poziomie ponad 20 milionów naciśnięć klawiszy.

Ergonomiczna podpórka pod nadgarstki z mocowaniem magnetycznym
Idealny dodatek do klawiatury - magnes - zapewnia łatwe i szybkie mocowanie, reszta niezawodnie chroni dłonie, odporna na zużycie miękka powłoka zapewnia komfort podczas pisania lub grania.

Sterowanie multimediami
Klikalny, metalowy roller i przyciski sterujące umożliwiają zmianę głośności i dokonywanie regulacji w locie: przewijanie do tyłu, pomijanie, wstrzymywanie i inne — jednym naciśnięciem przycisku.

Wyrafinowane zarządzanie kablami
Chroni przewody przed zginaniem, załamywaniem i splątaniem. Obudowa posiada kanały umożliwiające doprowadzenie przewodów do jednego z trzech możliwych wyjść, dzięki czemu na Twoim biurku zawsze będzie porządek.

Specyfikacja

Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Podświetlenie klawiszy
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.