Mysz Mad Catz M.O.J.O. M1 USB Black (MM04DCINBL000-0)

Dodaj opinię Kod:  433526657
Połączenie
Rozmiar myszki
Przyciski
Zgodność z systemem operacyjnym
 • Linux
 • Mac OS
 • Microsoft Windows

Mysz Mad Catz M.O.J.O. M1 USB Black (MM04DCINBL000-0)

Dodaj opinię Kod:  433526657

Dostępny

180,97

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Mad Catz M.O.J.O. Gaming Mouse. M1
Doświadcz wysokiego komfortu gry dzięki ultralekkiej myszy Mad Catz M.O.J.O. M1. Dzięki unikalnej konstrukcji inspirowanej ptasim gniazdem, M1 waży zaledwie 70 g. Kształt myszy został zaprojektowany z myślą o różnych stylach chwytu. Mad Catz M.O.J.O. M1 zaskoczy Cię swoją dokładnością, szybkością działania oraz wytrzymałością. Posiada oryginalny design z podświetleniem RGB, które można zmieniać bez oprogramowania.
 • Ultralekka konstrukcja - 70g
 • Przeplatana struktura o ergonomicznym kształcie dla różnych stylów chwytu
 • Technologia DAKOTA - czas reakcji 2 ms
 • Przełączniki o długiej żywotności - 60 milionów kliknięć dla trwałości
 • Czujnik optyczny 12K DPI
Najnowocześniejsze przełączniki Mad Catz DAKOTA
Mad Catz M.O.J.O. M1 wykorzystuje trwałe przełączniki oparte na technologii Mad Catz DAKOTA. Technologia ta odpowiada za niesamowicie szybki czas reakcji wynoszący zaledwie 2 ms. Ta szybkość zapewni ci przewagę w grach takich jak CS:GO czy Valorant. Co więcej, możesz bez obaw angażować się w zacięte pojedynki. Przełączniki mają żywotność do 60 milionów kliknięć.

Innowacyjna i lekka konstrukcja
Niezależnie od preferowanego chwytu, M.O.J.O. M1 zapewni idealne dopasowanie w każdej sytuacji. Dzięki innowacyjnej konstrukcji ptasiego gniazda uzyskasz maksymalny komfort. Możesz grać godzinami, ograniczając zmęczenie dłoni i nadgarstków do minimum. A niewielka waga M.O.J.O. M1 (zaledwie -70 g) sprawia, że jest ona praktycznie niewidoczna.

Czujnik optyczny 12 000 DPI
Czujnik optyczny PMW3360 zaskoczy Cię swoją precyzją. Czujnik oferuje wysoką rozdzielczość 12 000 DPI. W rezultacie możesz spokojnie poruszać się po mapie i być gotowym na zasadzki wroga. Z myszką Mad Catz M.O.J.O. M1 szybkość i precyzja są po Twojej stronie.

Doskonała gra świateł
Unikalna konstrukcja myszy M.O.J.O. Unikalna konstrukcja M.O.J.O. M1 w połączeniu z podświetleniem RGB tworzy oszałamiający efekt, od którego nie będziesz mógł oderwać wzroku. Wybierz kolor podświetlenia. Ustaw swój ulubiony tryb. Możesz to zrobić bez oprogramowania. Szybko, łatwo i bezpośrednio z myszy.

Specyfikacja

Połączenie
Rozmiar myszki
Interfejs
Maksymalna rozdzielczość czujnika, dpi
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.