Mysz Mad Catz R.A.T. 8+ USB Black (MR05DCINBL000-0)

Dodaj opinię Kod:  433527314
Połączenie
Rozmiar myszki
Przyciski
Zgodność z systemem operacyjnym
  • Linux
  • Mac OS
  • Microsoft Windows

Mysz Mad Catz R.A.T. 8+ USB Black (MR05DCINBL000-0)

Dodaj opinię Kod:  433527314

341,10

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Odkryj mysz do gier Mad Catz RAT 8+ 360 stopni
Mysz gamingowa Mad Catz RAT 8+ została zaprojektowana z myślą o trwałości przy niskiej wadze z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Mad Catz RAT 8+ to nie tylko imponujący design, ale także wysoka funkcjonalność i bogactwo funkcji.

Ergonomiczny design podkreśla podświetlenie Chameleon z regulowaną podpórką pod dłoń. Programowalne przyciski pozwalają tworzyć własne makra, zwiększając przewagę nad przeciwnikiem.

Zobacz, jak Mad Catz RATz RAT 8+ prezentuje się w rzeczywistości. Zrób zdjęcie poniżej i przeciągnij w lewo lub w prawo, aby obrócić produkt, lub użyj przycisków nawigacyjnych.

Pixart PMW3389 to klucz do zwycięstwa
Sercem Mad Catz RATz RAT 8+ jest zaawansowany czujnik optyczny Pixart PMW3389 o maksymalnej rozdzielczości 16 000 dpi, który zapewnia precyzyjne śledzenie 1 do 1. Czujnik zastosowany w RAT 8+ charakteryzuje się doskonałą czułością, wskazywaniem kursora i bardzo wysoką maksymalną prędkością. Posiada również niski LOD (konfigurowalny) i bardzo dobrą kompatybilność z tabletami.

Dynamiczna ergonomia
Długa sesja gamingowa? Żaden problem. Mad Catz RAT 8+ ma w pełni ergonomiczną konstrukcję ze specjalną podpórką pod kciuk. Innowacyjna konstrukcja umożliwia regulację podparcia dłoni i palców oraz posiada system regulacji wagi. Dzięki temu, niezależnie od sposobu trzymania RAT 8+, długie godziny grania nie wpłyną negatywnie na wydajność gry.

Pełne wyposażenie RAT 8
Możesz w pełni wykorzystać ogromny potencjał Mad Catz RAT 8+ wraz z dedykowanym oprogramowaniem. Twórz makra, zmieniaj podświetlenie i korzystaj z nieograniczonych możliwości. Dzięki wbudowanej pamięci Mad Catz RAT 8+ możesz przechowywać cztery profile z makrami, ustawieniami czujnika i podświetlenia, które można przełączać bez użycia oprogramowania.

RAT 8+ wyposażona jest w niezawodne przełączniki OMRON, które zapewnią myszce żywotność do 50 milionów kliknięć.

Rozważasz zakup myszy do gier? Nie jesteś pewien jak Mad Catz RAT 8+ sprawdzi się w codziennym użytkowaniu? Przeczytaj opinię Igora Omelyanyuka, redaktora portalu Geex.

Mad Catz RAT 8+
Myszki Mad Catz od zawsze charakteryzowały się unikalnym designem oraz możliwością konfiguracji i wymiany poszczególnych elementów niczym w karabinie maszynowym. W przypadku modelu RAT 8+ nie jest inaczej. Gryzoń ten to sztandarowy przykład wszystkich powyższych cech, posiadający zarówno wady, jak i zalety.

Mad Catz RAT 8+ jest więc ciekawą propozycją dla fanów masywnych, ciężkich gryzoni. Ze względu na swoją wytrzymałość, powinien on również być w stanie wytrzymać wiele godzin ciągłych headshotów czy levelowania. Z drugiej strony, jeśli preferujesz ultralekkie myszki, RAT 8+ będzie dla ciebie po prostu zbyt toporny.

Specyfikacja

Połączenie
Rozmiar myszki
Interfejs
Maksymalna rozdzielczość czujnika, dpi
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.