Klawiatura przewodowa Rampage Radiant K11 USB Black (8680096124891)

Dodaj opinię Kod:  436468175
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Zgodność z systemem operacyjnym
Cechy klawiszy

Klawiatura przewodowa Rampage Radiant K11 USB Black (8680096124891)

Dodaj opinię Kod:  436468175

Dostępny

179,00

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Rampage Radiant K11
Wyposażona w przełączniki Outemu Red, idealnie dostosowuje się do potrzeb graczy. Dzięki zoptymalizowanym punktom aktywacji i wysokiej trwałości te przełączniki pozwalają na ekspresowe wykonywanie poleceń. Możesz być pewien, że nic nie spowolni Cię w trakcie rozgrywki!

Podświetlenie RGB LED i klawisze Pudding
Dzięki nowoczesnemu systemowi oświetlenia RGB klawiatura RADIANT K11 podkreśli atmosferę Twojego pokoju. Możesz wybrać animację, która pasuje do Twojego stylu spośród różnych kombinacji świetlnych. Klawiatura mechaniczna RADIANT K11 jest pionierem w swojej klasie i daje ogromne możliwości personalizacji.

Ergonomiczny design
Klawiatura RADIANT wyposażona została w stopki, które umożliwią Ci dostosowanie jej wysokości. RADIANT ułatwi Ci przyjęcie ergonomicznej pozycji przy komputerze. Dzięki temu nadgarstki nie będą się męczyć nawet przy długich sesjach przy komputerze.

Poczuj jakość mechanicznych przełączników
Klawiatura gamingowa RADIANT K11 to nie tylko wysoka jakość wykonania i podświetlenia, ale przede wszystkim dobrej jakości przełączniki dedykowane dla graczy. Dzięki zastosowaniu czerwonego przełącznika klawiatura sprawdzi się dobrze także przy codziennym użytkowaniu.

Specyfikacja

Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Podświetlenie klawiszy
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.